Kariera | Craftware

Profesjonalni w świetnej atmosferze. Got it.

Profesjonalni w świetnej atmosferze. Got it.
0 %
pracowników zadowolonych z dołączenia do Craftware
0
kubków kawy dziennie
0
unikalnych ofert pracy

Pracuj z nami

Cześć, co słychać? Szukasz pracy? Got it. Mamy ją dla Ciebie. Moglibyśmy napisać, że jeżeli jesteś ambitny, otwarty i lubisz wyzwania itd. Ale przecież jesteś ambitny. A skoro tak, to zapewne chętnie spotkasz się z firmą, która obdarzy Cię zaufaniem i pozwoli realizować najbardziej innowacyjne projekty IT, oferując ciągły rozwój.

Profesjonalni w pracy, rozrywkowi poza nią

Stawiamy na partnerskie relacje i wsparcie w zespole - lubimy widzieć, że dobrze się u nas czujecie. Po godzinach również dobrze nam razem. Obejrzyjcie nasze zdjęcia i sami zobaczcie!

paper wave

Moja pasja to bieganie. Od kiedy trenuję w barwach Craftware, mój czas na 5 km poprawił się o dwie minuty. Na szczęście w biurze nie musimy się ścigać. Terminy są realistyczne, praca daje satysfakcję. Mam więc siłę, aby dawać z siebie wszystko na bieżni.

Maja

Analityk

W życiu potrzebuję wyzwań. W pracy zależy mi na ambitnych i różnorodnych projektach. To wszystko znalazłem w Craftware. Czuję, że rozwijam się w świetnym miejscu :)

Sylwek

Lider PM

Praca w takim miejscu to duże wyzwania, możliwość rozwoju zawodowego i szansa spotkania ciekawych partnerów biznesowych. Wciąż jednak czuję tu rodzinną atmosferę i partnerskie podejście do pracownika - wiem, że realnie uczestniczę we wzroście firmy.

Sandra

Dyrektor Sprzedaży

Słyszeliście o Craftwariadzie? Raz do roku, zazwyczaj we wrześniu, wyruszamy z całą firmą na weekend w jakimś przyjemnym zakątku Polski. Wypoczywamy aktywnie - każdy znajdzie atrakcję dla siebie.

Krzysiek

Lider SFDC

Przejście z Javy do Salesforce'a było drugą najlepszą decyzją w moim zawodowym życiu. Co było pierwszą? Oczywiście zatrudnienie się w Craftware, miejscu, gdzie każdy może czuć się swobodnie i realizować swoje pasje oraz ambicje. Dzięki temu, że pracuję z Salesforcem mam na to czas, bo nie muszę martwić się o setki zależności, dziesiątki warstw abstrakcji i zawodzący hardware. Mogę skoncentrować się na szybkim dowożeniu zadań i odpowiedzialnym projektowaniu oprogramowania, mając realny wpływ na kształt aplikacji i biznesowy proces klienta.

Ania

Salesforce Developer

Od początku spodobała mi się luźna, prawdziwie przyjacielska atmosfera w pracy. Spotkałam tu utalentowanych ludzi, oddanych swojej pasji. Chętnie spędzamy wspólnie czas, zarówno w biurze, jak i poza nim.

Kasia

Tester Oprogramowania

Praca w Craftware daje wiele możliwości. Można podwyższać swoje kwalifikacje oraz nabrać nowego doświadczenia. Ludzie są zawsze przyjaźnie nastawieni, przez co panuje przyjacielska atmosfera. Chętni są również do wszelakich akcji firmowych, w organizację których wkładają całe serce. Miło spędza się z nimi czas zarówno w biurze, jak i poza nim.

Ewelina

Office Manager

Fajnie jest trafić na pracodawcę który rozumie mnie i moje potrzeby. Fajnie też jest należeć do zespołu, na którym można polegać.

Adam

Salesforce Developer

Wspieramy PAH
Zobacz
Wigilia
Zobacz
Statek 2018
Zobacz
Craftwariada 2018
Zobacz
Śniadania
Zobacz
Craftwariada 2017
Zobacz

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Daj nam znać co Cię interesuje, a otrzymasz powiadomienie gdy pojawi się odpowiednia oferta pracy.
Nazywam się, interesuje mnie:
Programowanie
Testy
Kompetencje Biznesowe
HR
Sprzedaż i marketing
Administracja i finanse
Mój e-mail to: a to moje CV: Załącz cv
Niepomyślne dodanie plikuPomyślne dodanie pliku
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wykorzystanie ich w celach rekrutacych przez Craftware Sp. z o.o.*

Administratorem danych będzie Craftware Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb przeprowadzenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Państwa zgody – również dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, a także ich modyfikacji oraz żądania usunięcia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Państwa zgody. Pełna informacja dotycząca przetwarzania Państwa danych osobowych znajduje się w „Polityce prywatności” na stronie www.craftware.pl

Proces rekrutacji

Po zakończeniu rekrutacji - niezależnie od jej wyniku - dostaniesz informację zwrotną. Zawsze!

01Aplikujesz
02Krótko rozmawiamy telefonicznie o wzajemnych oczekiwaniach
03Widzimy się na merytorycznym spotkaniu w biurze lub on-line
04Otrzymujesz ofertę
05Podpisujemy umowę
06Witamy Cię na pokładzie!

Nasz zespół HR

Jesteśmy zespołem doświadczonym rekruterów IT. Nie jest dla nas tajemnicą, jak dotrzeć do najlepszych specjalistów, nawet o bardzo unikalnych kompetencjach.

Już od pierwszego kontaktu staramy się budować partnerskie relacje. Wiemy, jak ważne są informacje zwrotne, dlatego zawsze po zakończeniu rekrutacji poinformujemy Cię o jej wyniku. Jako dział organizujemy również wiele nieformalnych i zaskakujących wydarzeń tak, by każdy czuł się u nas dobrze.

Jeśli masz poczucie, że szukamy właśnie Ciebie, po prostu skontaktuj się z nami!

 • Sylwia Bil
  HR Manager
 • Edyta Matuszczak
  HR and Communication Specialist
 • Aleksandra Rosa
  HR Specialist
 • Angelika Bagińska
  HR Specialist
 • Agnieszka Pawliszak
  Senior HR Specialist
Zamknij
Sylwia Bil
HR Manager
W Craftware pracuję od stycznia 2016. Koordynuję pracę całego zespołu HR. Pomagam przygotować i wdrażać strategię poszczególnych działów, a także prowadzę projekty, które usprawniają pracę w firmie. Gdy sama rekrutuję, największą przyjemność sprawiają mi spotkania dotyczące stanowisk technicznych. Specjalizuję się w tym od 2011 roku i wciąż odkrywam coś nowego. W wolnym czasie uwielbiam gotować, jeść i biegać (kolejność dowolna).
Zamknij
Edyta Matuszczak
HR and Communication Specialist
Moje pasje to sport, dobra lektura oraz inni ludzie. Z wykształcenia jestem psychologiem, dlatego rekrutacja to dla mnie możliwość odkrywania talentów, potencjału i osobowości. Branża IT mnie zauroczyła, bo daje szansę zdobywania nowej wiedzy i inspirujących rozmów z kandydatami.
Zamknij
Aleksandra Rosa
HR Specialist
Do działu HR Craftware dołączyłam w styczniu 2018 roku. Do moich głównych zadań należy prowadzenie procesów rekrutacji, współtworzenie projektu stażowego, organizowanie wydarzeń integracyjnych.W mojej pracy bardzo cenię różnorodność wyzwań, a także współpracę z przedstawicielami różnych działów firmy. Prywatnie bardzo lubię czytać książki podróżnicze oraz górskie, które inspirują mnie do moich własnych podróży :)
Zamknij
Angelika Bagińska
HR Specialist
Przygodę z HR zaczęłam 8 lat temu. Pracuję po to, aby tworzyć ludziom mądre i dobre warunki pracy. Przynosi mi to tyle satysfakcji, że nie zamierzam przestać :) Doświadczenie zdobywałam w branży nowych technologii, energetyki i produkcji. Przez ostatnie lata byłam związana z korporacją działającą w obszarze digital marketingu. Do Craftware dołączyłam z końcem 2017.Prywatnie psia mama, entuzjastka dobrej kuchni i podróży.
Zamknij
Agnieszka Pawliszak
Senior HR Specialist
W Craftware jestem od 2018 roku i do moich głównych obowiązków należą procesy rekrutacyjne. Zdecydowanie komunikacja i obcowanie z różnymi osobowościami jest tym co lubię najbardziej w pracy HR. Właściwie od zawsze jestem związana z branżą IT i cenię sobie możliwość poznawania nowych trendów w tym zakresie. Prywatnie uwielbiam podróże, po godzinach gram w gry planszowe i oglądam seriale.

Sprawdź, czy jesteśmy firmą dla Ciebie!

Nasz dział HR chętnie odpowie na wszelkie Twoje pytania dotyczące pracy z nami.

Napisz do nas
Używamy plików cookies!

W celu podniesienia jakości usług, strona www.craftware.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Administratorem danych osobowych jest Craftware sp. z o.o. Dowiedz się więcej

Rozumiem
Rozumiem