Pracuj z nami

Jeśli znalazłeś się na tej stronie, to prawdopodobnie chcesz pracować w technologii Salesforce, która jest obecnie liderem wśród światowych rozwiązań CRM. Dołączając do zespołu Craftware, masz taką możliwość. Jako Platynowy Partner Salesforce realizujemy dziesiątki projektów dla klientów na całym świecie, prowadzących swoje biznesy w różnych branżach.

Salesforce nie jest Ci jeszcze znany? Nic straconego – mamy oferty pracy w innych obszarach, możesz więc zdobyć doświadczenie w tej dziedzinie, w której chcesz się rozwijać.

Niezależnie od stanowiska, szukamy ludzi ambitnych, lubiących dzielić się wiedzą, a przede wszystkim takich, których szybko zmieniający się świat IT fascynuje, a nie przeraża. Czujesz, że taka praca jest dla Ciebie? Nie zwlekaj, wyślij swoje CV!

Pracownicy o nas

 • Praca w Craftware to przede wszystkim rozwój. Firma otworzyła mi drzwi na ciekawą ścieżkę kariery, gdzie mogę się realizować i nie działać według określonych szablonów. Liderom zależy na dobrym samopoczuciu swoich podwładnych, co odczuwa się w życiu codziennym. Co najważniejsze – jest to firma otwarta na młode osoby i dobrze wykorzystuje ich ambicje. 🙂
  Co więcej, jak imprezy integracyjne to tylko w Craftware!

  Aleksandra Grzesikiewicz
  Vendor Coordinator Assistant
 • W życiu potrzebuję wyzwań. W pracy zależy mi na ambitnych i różnorodnych projektach. To wszystko znalazłem w Craftware. Czuję, że rozwijam się w świetnym miejscu 🙂

  Sylwek
  Lider Project Managerów
 • Moja pasja to bieganie. Od kiedy trenuję w barwach Craftware, mój czas na 5 km poprawił się o dwie minuty. Na szczęście w biurze nie musimy się ścigać. Terminy są realistyczne, praca daje satysfakcję. Mam więc siłę, aby dawać z siebie wszystko na bieżni.

  Maja
  Analityk
 • Słyszeliście o Craftwariadzie? Raz do roku, zazwyczaj we wrześniu, wyruszamy z całą firmą na weekend w jakimś przyjemnym zakątku Polski. Wypoczywamy aktywnie – każdy znajdzie atrakcję dla siebie.

  Krzysiek
  Architekt Salesforce
 • Przejście z Javy do Salesforce było drugą najlepszą decyzją w moim zawodowym życiu. Co było pierwszą? Oczywiście zatrudnienie się w Craftware, miejscu, gdzie każdy może czuć się swobodnie i realizować swoje pasje oraz ambicje. Dzięki temu, że pracuję z Salesforce, mam na to czas, bo nie muszę martwić się o setki zależności, dziesiątki warstw abstrakcji i zawodzący hardware. Mogę skoncentrować się na szybkim dowożeniu zadań i odpowiedzialnym projektowaniu oprogramowania, mając realny wpływ na kształt aplikacji i biznesowy proces klienta.

  Ania
  Salesforce Developer
 • Craftware to życzliwi ludzie, którzy zarażają entuzjazmem i pasją, z którymi zawsze jest o czym porozmawiać. To również przyjemne biuro i wygodny fotel. A przy tym każdego dnia nowe, ciekawe wyzwania oraz świadomość, że pracujemy z najlepszym produktem na rynku. Czego więcej potrzeba, żeby chciało się wstawać codziennie o świcie i przyjeżdżać do pracy?

  Marta
  Account Manager
 • Praca w Craftware daje wiele możliwości. Można podwyższać swoje kwalifikacje oraz nabrać nowego doświadczenia. Ludzie są zawsze przyjaźnie nastawieni, przez co panuje przyjacielska atmosfera. Chętni są również do wszelakich akcji firmowych, w organizację których wkładają całe serce. Miło spędza się z nimi czas zarówno w biurze, jak i poza nim.

  Ewelina
  Office Manager
 • Craftware stawia na ludzi i ich rozwój. Dzięki pracy tutaj odkryłam, czym chcę się zajmować w życiu i mogę zaplanować swoją ścieżkę kariery, a firma mi to umożliwia i w tym wspiera. W Craftware panuje świetna, swobodna atmosfera, organizowane są rozmaite imprezy integracyjne i inne ciekawe aktywności dla pracowników. Cieszę się, że mogłam dołączyć do Craftware.

  Sylwia
  Młodszy Specjalista ds. Administracji

Dlaczego Craftware?

 • Możliwość pracy zdalnej

 • Różne formy współpracy

 • Karta Multisport

 • Opieka medyczna

 • Ubezpieczenie grupowe

 • Biblioteczka w biurze

 • Swobodny dress code

proces rekrutacji

Nasz zespół HR

Jako HR wiemy, że największą wartością firmy są ludzie. Od początku budujemy partnerskie relacje i dbamy o przyjazną atmosferę. Szczerość i otwarta komunikacja to podstawa. Nie mamy wieloetapowych, długich procesów rekrutacyjnych. Wiemy, kogo szukamy i jakich ludzi chętnie powitamy na pokładzie.

Dbamy, aby pracownicy dobrze się u nas czuli. Jeśli do nas dołączysz, będziesz miał okazję uczestniczyć w turniejach sportowych, śniadaniach firmowych i akcjach charytatywnych. Po godzinach zrelaksujesz się, rozwiązując zagadki z gier planszowych, a raz w roku przeżyjesz niezapomnianą przygodę podczas firmowej integracji, zwanej Craftwariadą 🙂

Jeśli uważasz, że będzie Ci z nami dobrze – po prostu napisz do nas!

 • Odpowiadam za kompleksowe zarządzanie zasobami ludzkimi, zarówno naszych pracowników, jak i współpracowników, za tworzenie i aktualizację wewnętrznych Regulaminów, Rozporządzeń i Polityk, jak również za wszelkie projekty rozwojowe, takie jak: oceny, ścieżki karier, rozwój, szkolenia oraz rekrutacja. Jestem optymistką, realnie patrzącą na otaczający mnie świat. Lubię zimą wybrać się na narty lub snowboard, a wiosną i latem uwielbiam żeglować. Jeśli masz pytania, jestem do Twojej dyspozycji. Chętnie opowiem, dlaczego warto do nas dołączyć, nie czekaj!

 • W Craftware jestem od 2018 roku i do moich głównych obowiązków należą procesy rekrutacyjne. Zdecydowanie komunikacja i obcowanie z różnymi osobowościami są tym, co lubię najbardziej w pracy HR. Właściwie od zawsze jestem związana z branżą IT i cenię sobie możliwość poznawania nowych trendów w tym zakresie. Prywatnie uwielbiam podróże, po godzinach gram w gry planszowe i oglądam seriale.

 • W Craftware jestem od 2019 roku i zajmuję się głównie procesami rekrutacyjnymi oraz pomocą naszym pracownikom w obszarze HR. Kontakty i praca ze specjalistami z branży IT pozwala mi na lepsze zrozumienie trendów i kierunku rozwoju w tej dziedzinie. Prywatnie lubię podróże, jazdę na rowerze i taniec.

 • Do Craftware dołączyłem w 2019 roku, jestem odpowiedzialny za prowadzenie procesów rekrutacyjnych oraz wsparcie naszych pracowników w obszarze HR. Od początku swojej HR-owej kariery jestem związany z branżą IT. Prywatnie lubię podróżować i gotować.

 • Jestem w Craftware od 2019 roku i od niedawna wspieram procesy rekrutacyjne. W mojej pracy najbardziej cenię sobie poznawanie nowych ludzi oraz różnorodność wyzwań, z którymi przychodzi mi się mierzyć na co dzień. Moje pasje to wizaż i aranżacja wnętrz.

 • Do Craftware dołączyłem w 2019 roku jako stażysta odpowiedzialny za wsparcie działu HR. Różnorodność obowiązków oraz praca z ludźmi są tym, co najbardziej mi odpowiada w tej pracy. Do swoich głównych zainteresowań zaliczam muzykę oraz sport.

Nie znalazłeś oferty dla siebie?

Daj nam znać, co Cię interesuje, a otrzymasz powiadomienie, gdy pojawi się odpowiednia oferta pracy

Zainteresowania

{{ errors.first('interests') }}