Kontakt | Craftware
Rozmowa pozwala zrozumieć. Got it.
Rozmowa pozwala zrozumieć. Got it.

Zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące współpracy, oferowanych rozwiązań, produktów, dedykowanego oprogramowania i wdrożeń. Równie ochoczo odpowiadamy na pytania z innego zakresu.

  • Warszawa
  • Łódź

Craftware Sp. z o. o.

Karwińska 21
02-639 Warszawa
Polska

Wyznacz trasę

Craftware Sp. z o. o.

ul. Łąkowa 3/5
90-562 Łódź
Polska

Wyznacz trasę

Skontaktuj się z nami

lub wypełnij formularz dotyczący naszej oferty

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie zagadnienia dotyczące naszej oferty. Uprzejmie informujemy, że wiadomości niezwiązane z ofertą będą automatycznie usuwane.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Craftware sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach marketingowych.
*Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Craftware sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej.
Wyrażam zgodę na kontaktowanie się ze mną przez Craftware sp. z o.o. telefonicznie lub poprzez sms.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Craftware sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-639), ul. Karwińska 21. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do umożliwienia administratorowi skontaktowania się z Państwem. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich modyfikacji lub usuwania poprzez wysłanie odpowiedniej wiadomości email na adres: iod@craftware.pl. Więcej informacji znajduje się w „Polityce prywatności”.

Używamy plików cookies!

W celu podniesienia jakości usług, strona www.craftware.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Administratorem danych osobowych jest Craftware sp. z o.o. Dowiedz się więcej

Rozumiem
Rozumiem