Veeva ekspert
Wykorzystaj pełnię możliwości Veeva

Veeva to platforma skierowana do firm z branży Life Science, umożliwiająca efektywne zarządzanie relacjami z klientami (CRM) oraz wspomagająca badania i rozwój produktów. Jest to rozwiązanie, które powstało na bazie oprogramowania Salesforce. Dopasowano je do specyficznych wymagań branży, której ma służyć, takich jak walidacja, GxP czy skomplikowany i długotrwały proces wprowadzania leków na rynek.

Craftware zajmuje się dostarczaniem ekspertów w technologii Veeva w ramach usługi body/team leasingu. Od 2016 roku ściśle współpracujemy z największymi firmami z branży Life Science, więc doskonale znamy ich potrzeby i oczekiwania. Posiadamy zespół certyfikowanych specjalistów, którzy dzięki przejściu ścieżek szkoleniowych z produktów Veeva i doskonałej znajomości obszarów, w których można je wykorzystać, potrafią zmapować wymagania biznesu na możliwości systemu. Zaproponują więc najlepsze rozwiązanie dla Twojej organizacji, a potem zadbają o właściwe wdrożenie.

Specjaliści Veeva

Craftware to jedyna firma na rynku polskim, która będąc partnerem Veeva zatrudnia specjalistów posiadających certyfikaty: Veeva Associate White Belt CRM oraz Veeva Associate White Vault Platform.

certyfikaty Veeva
Korzyści
 • icon_holistyczne-podejscie

  Dostęp do lokalnych specjalistów

  Uzyskaj wsparcie ekspertów pracujących w dogodnych dla Ciebie godzinach.

   

 • icon_poprawa-wydajnosci

  Pełne możliwości platformy Veeva

  Wdrażaj rozwiązania i funkcjonalności, które przyniosą największą korzyść Twojej firmie.

 • icon_latwe-zarzadzanie-danymi-klientow-1

  Wprowadź customowe rozwiązania

  Rozwijaj platformę Veeva, by dopasować ją do specyficznych wymagań Twojej organizacji.

 • icon_doswiadczeni eksperci

  Korzystaj z naszego doświadczenia

  Korzystaj z wiedzy ekspertów Craftware, którzy od lat współpracują z branżą Life Science.

Specjalliści Veeva
 • W projektach Veeva to jedna z kluczowych ról. Na początkowym etapie bada on procesy występujące w danej organizacji i porównuje je z możliwościami oraz funkcjami oferowanymi przez tę technologię. Dzięki temu jest w stanie ocenić, które z nich są przydatne i należy je wdrożyć oraz w jakiej kolejności, by dostarczyć największą korzyść. Co więcej, analityk jest w stanie pomóc w budowaniu komunikacji do potencjalnych użytkowników, co pomaga zwiększyć adopcję rozwiązania w organizacji.

  Kluczowym aspektem zapewniającym efektywne wdrożenie rozwiązania jest także sporządzenie odpowiedniej dokumentacji. Przygotowane przez analityka dokumenty pozwalają na płynny rozwój i dłuższe wykorzystywanie systemu w przyszłości. Konsultanci Craftware w projektach opartych o Veeva tworzą rozbudowaną dokumentację, zawierającą istotne informacje o potencjalnych customizacjach, opisującą wszystkie wprowadzone zmiany.

  W Craftware dostarczamy konsultantów doświadczonych w technologii Veeva, doskonale znających procesy specyficzne dla branży farmaceutycznej i life science. Są w stanie ocenić, w którym przypadku można zastosować i dopasować istniejące już funkcjonalności, a kiedy warto tworzyć customowe rozwiązanie. Nasi analitycy posiadają także duże doświadczenie w Salesforce, na którym oparta jest Veeva – wiedza techniczną, którą dysponują, pozwala im rozmawiać na jej temat z developerami.

  Znajomość branż korzystających z rozwiązań Veeva jest szczególnie istotna także w kwestii świadomości istnienia zróżnicowanych wymagań i ograniczeń prawnych. Wpływają one na różnice w funkcjonalnościach systemu w różnych krajach. Doświadczony konsultant jest w stanie zbadać takie potrzeby na początku projektu i uwzględnić je w jego ramach.

 • Project Manager/Scrum Master z doświadczeniem w pracy z Veeva dopilnuje tego, by dostarczony produkt spełniał postawione wcześniej wymagania. Jego zadaniem będzie zadbanie o jakość pracy całego zespołu, efekt finalny zleconego zadania oraz zakończenie go w terminie. Zadba o płynne i efektywne przeprowadzenie projektu oraz dopilnuje realizacji zgodnej z założonym budżetem.

  Project Managerowie/Scrum Masterzy w Craftware doskonale znają platformę Veeva (co potwierdzają zdobywane przez nich certyfikaty), zadbają więc o wykorzystanie najlepszych dostępnych rozwiązań. Sprawnie korzystają też z dopasowanych metodyk i narzędzi (agile, JIRA, retro), które usprawniają prace w ramach projektu. Od lat pracują w międzynarodowych projektach, więc posiadają doświadczenie w zarządzaniu rozproszonymi zespołami, działającymi w różnych strefach czasowych.

 • Testerzy oprogramowania z doświadczeniem w projektach Veeva zadbają o redukcję błędów, są w stanie zwiększyć intuicyjność wdrożonego rozwiązania i jego przyjazność w użyciu. Zabezpieczą także system przed koniecznością dodatkowych inwestycji, wynikających z potrzeby poprawy błędów, pojawiających się już w czasie jego użytkowania i realnie wpływających na biznes.

  Testerzy w Craftware doskonale znają specyfikę pracy w projektach Veeva i mają duże doświadczenie w kooperacji z użytkownikami końcowymi. Nasi eksperci znają świetnie samą platformę i na co dzień blisko współpracują ze specjalistami z Veeva. Dzięki swojemu doświadczeniu będą w stanie wesprzeć Cię na etapie testów akceptacyjnych systemu (SAT), jak i użytkownika (UAT).

Dlaczego my ?
 • Services Alliance Partner Certification Badges with Year 2022_Services Partner_Commercial Cloud

  Jesteśmy partnerem Veeva

  Status, który zdobyliśmy w ramach programu, jest potwierdzeniem posiadanych przez nas doświadczenia i wiedzy.

 • icon_swiadomosc-produktu

  W branży Life Science od 2016

  Od ponad 5 lat działamy w Life Science. Budujemy zespoły specjalistów, którzy znają i rozumieją wymogi tej branży.

 • product-agile-projects

  Znajomość metodyk

  Nasi specjaliści od lat pracują w projektach zwinnych i potrafią dopasować się do zmieniających się potrzeb klientów.

 • icon_doswiadczeni eksperci

  Szeroki zakres kompetencji

  Dostarczamy pełne spektrum specjalistów, więc jesteśmy w stanie zadbać o Twój projekt od początku do końca.

Potrzebujesz więcej informacji ?
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania
Sławek

Sales manager

sales@craftware.pl