Veeva ekspert
Wykorzystaj pełnię możliwości Veeva

Veeva to platforma skierowana do firm z branży Life Science, umożliwiająca efektywne zarządzanie relacjami z klientami (CRM) oraz wspomagająca badania i rozwój produktów. Jest to rozwiązanie, które powstało na bazie oprogramowania Salesforce. Dopasowano je do specyficznych wymagań branży, której ma służyć, takich jak walidacja, GxP czy skomplikowany i długotrwały proces wprowadzania leków na rynek.

Craftware zajmuje się dostarczaniem ekspertów w technologii Veeva w ramach usługi body/team leasingu. Od 2016 roku ściśle współpracujemy z największymi firmami z branży Life Science, więc doskonale znamy ich potrzeby i oczekiwania. Posiadamy zespół certyfikowanych specjalistów, którzy dzięki przejściu ścieżek szkoleniowych z produktów Veeva i doskonałej znajomości obszarów, w których można je wykorzystać, potrafią zmapować wymagania biznesu na możliwości systemu. Zaproponują więc najlepsze rozwiązanie dla Twojej organizacji, a potem zadbają o właściwe wdrożenie.

Specjaliści Veeva

Craftware to jedyna firma na rynku polskim, która będąc partnerem Veeva zatrudnia specjalistów posiadających certyfikaty: Veeva Associate White Belt CRM oraz Veeva Associate White Vault Platform.

certyfikaty Veeva
Korzyści
 • icon_holistyczne-podejscie

  Dostęp do lokalnych specjalistów

  Uzyskaj wsparcie ekspertów pracujących w dogodnych dla Ciebie godzinach.

   

 • icon_poprawa-wydajnosci

  Pełne możliwości platformy Veeva

  Wdrażaj rozwiązania i funkcjonalności, które przyniosą największą korzyść Twojej firmie.

 • icon_latwe-zarzadzanie-danymi-klientow-1

  Wprowadź customowe rozwiązania

  Rozwijaj platformę Veeva, by dopasować ją do specyficznych wymagań Twojej organizacji.

 • icon_doswiadczeni eksperci

  Korzystaj z naszego doświadczenia

  Korzystaj z wiedzy ekspertów Craftware, którzy od lat współpracują z branżą Life Science.

Certyfikowani specjaliści Veeva w Craftware
 • Veeva CRM to najbardziej zaawansowane i szeroko stosowane rozwiązanie CRM dla branży nauk przyrodniczych – life science. System jest zoptymalizowany pod kątem potrzeb i wymagań zespołów sprzedażowych, medycznych i marketingowych. Pozwala na poprawę procesów obsługi klienta i wspiera pracę pracowników służby zdrowia. Veeva CRM, wzmacniając zwinne i wydajne modele komercyjne, sprawdza się w firmach każdej wielkości, od firm przedkomercyjnych po największe globalne organizacje z branży life science. Niezależnie od wielkości Twojej firmy, współpraca z naszym wysoko wykwalifikowanym konsultantem Veeva CRM, posiadającym doświadczenie w kompleksowych wdrożeniach E2E i wsparciu powdrożeniowym, zapewni efektywne wdrożenie Veeva CRM w Twojej organizacji.

  W czym mogą pomóc nasi konsultanci?
  Konsultanci Veeva CRM firmy Craftware to osoby nastawione na poszukiwanie rozwiązań i pełni energii profesjonaliści, którzy potrafią pokonać każdą przeszkodę. W Craftware wiemy, że tylko połączenie kompetencji miękkich i twardych w pełni pozwala nam wspierać klientów podczas realizacji projektu. Umiejętności miękkie są niezbędne, aby ułatwić i ukierunkować definiowanie wymagań z interesariuszami i kluczowymi użytkownikami aplikacji ze strony klienta, a następnie – w kolejnym etapie projektu – przekształcenie zebranych wymagań biznesowych w czytelną i kompleksową specyfikację. Umiejętności komunikacyjne są kluczowe, gdy konsultanci wchodzą w interakcję z licznymi zespołami zaangażowanymi w projekt: Biznes, Projekt, Rozwój, Operacje i Serwis
  Zespoły integracyjne. Wynikiem jest zawsze dostarczenie interesariuszom kompletnego rozwiązania technicznego.

  Wiedza techniczna jest niezbędna, gdy nadchodzi czas na konfigurację i rozwój niestandardowych obiektów, układów, raportów i funkcji CLM na platformie Veeva oraz kiedy trzeba przeanalizować istniejące dane CRM, a następnie opracować plan migracji danych ze starszych systemów na platformę Veeva. Konsultanci optymalizują aplikację (optymalizacja Workflow czy konfiguracji), opracowują niestandardowe komponenty Veeva, kiedy potrzeba, a także są odpowiedzialni za testowanie poszczególnych opracowanych komponentów.

  Nasi konsultanci prowadzą prace wdrożeniowe, nadzorują procesy po przejściu na środowisko produkcyjne oraz zapewniają wsparcie powdrożeniowe dla użytkowników końcowych systemu. Zapewniają również przywództwo technologiczne deweloperom oraz wspierają menedżerów i interesariuszy, aby pomóc im zrozumieć wizję architektoniczną aplikacji. Dbają również o niezbędną aktualną dokumentację projektową, zawierającą między innymi standardy kodowania.

 • Veeva Vault, stworzona specjalnie dla branży nauk przyrodniczych – Life Sciences, to platforma w chmurze do zarządzania w organizacji dokumentacją i powiązanymi danymi. Wszystkie aplikacje są zbudowane na tej samej głównej platformie, dzięki czemu firmy mogą zrezygnować z konieczności utrzymywania wielu systemów oraz potrzeby integrowania i analizowania danych z wielu różnych źródeł. Dzięki Veeva Vault organizacja może bezpiecznie i wydajnie prowadzić swoje procesy kliniczne we wszystkich swoich oddziałach.

  Kim są nasi konsultanci Veeva Vault?

  Są kreatywnymi inicjatorami i pełnymi energii profesjonalistami, którzy potrafią przekształcić wymagania klientów w jasne i kompleksowe funkcjonalne rozwiązania. W Craftware wiemy, że tylko połączenie umiejętności miękkich i kompetencji twardych pozwala nam w pełni wspierać klientów.

  Nasi konsultanci Veeva Vault dbają o najwyższą jakość tworzonego oprogramowania. Prowadzą rozmowy z interesariuszami, biznesem i analitykami, podczas których zbierają niezbędne informacje i wychwytują detale potrzebne do stworzenia danej wymaganej zmiany. W tych sytuacjach sprawdzają się ich zdolności komunikacyjne i umiejętność prowadzenia rozmów i słuchania rozmówcy. Zawsze, kiedy to możliwe, proponują kilka możliwych propozycji tak, aby najlepiej spełnić potrzeby klienta, przedstawiając trafne pomysły, jak zoptymalizować działania w projekcie. Po wstępnej konfiguracji aplikacji prezentują proof of concept, by potwierdzić całkowitą zgodność z wymaganiami biznesowymi i aby dopracować produkt dokładając ostateczne szlify.

  Gdy produkt jest na wstępnym etapie wykonania, konsultanci sprawdzają działanie rozwiązania, by mieć pewność, że zaproponowana konfiguracja pracuje bez zarzutu. Po tym etapie rozwiązanie przechodzi w ręce testerów. Nieustająca współpraca pomiędzy konsultantami i testerami pozwala na zapewnienie dostarczenia niezawodnego produktu, spełniającego wszystkie oczekiwania użytkowników końcowych.

  Również bardzo ważnym aspektem pracy konsultantów Veeva Vault jest dokumentacja. To jej tworzenie pomaga w utrzymaniu wysoce walidowanego systemu zgodnie z praktykami GxP. Również dzięki niej jest możliwa kontynuacja pracy, gdy członkowie zespołu są na przykład na urlopie. Dzięki precyzji i dokładności naszych konsultantów, dokumentacja projektowa jest stworzona w taki sposób, by każdy konfigurator był w stanie powtórzyć dane zadanie lub je kontynuować samodzielnie, bez koniecznej obecności naszego konsultanta. Zależy nam bowiem na umożliwieniu niezaburzonej ciągłości prac i funkcjonowaniu aplikacji.

  Rola konsultanta Veeva Vault jest niezwykle wymagająca jako że jest jedną z najważniejszych ról w projekcie, biorącą udział w całym procesie tworzenia oprogramowania. Od samego początku biorą udział w całym procesie – od rozmów z biznesem, poprzez tworzenie konfiguracji i jej akceptację, po wdrożenie na produkcję ręcznie czy poprzez paczkę. Dlatego nasi konsultanci to osoby wytrwałe w dążeniu do celu, która nigdy nie zrażają się przeciwnościami.

 • W projektach Veeva to jedna z kluczowych ról. Na początkowym etapie bada on procesy występujące w danej organizacji i porównuje je z możliwościami oraz funkcjami oferowanymi przez tę technologię. Dzięki temu jest w stanie ocenić, które z nich są przydatne i należy je wdrożyć oraz w jakiej kolejności, by dostarczyć największą korzyść. Co więcej, analityk jest w stanie pomóc w budowaniu komunikacji do potencjalnych użytkowników, co pomaga zwiększyć adopcję rozwiązania w organizacji.

  Kluczowym aspektem zapewniającym efektywne wdrożenie rozwiązania jest także sporządzenie odpowiedniej dokumentacji. Przygotowane przez analityka dokumenty pozwalają na płynny rozwój i dłuższe wykorzystywanie systemu w przyszłości. Konsultanci Craftware w projektach opartych o Veeva tworzą rozbudowaną dokumentację, zawierającą istotne informacje o potencjalnych customizacjach, opisującą wszystkie wprowadzone zmiany.

  W Craftware dostarczamy konsultantów doświadczonych w technologii Veeva, doskonale znających procesy specyficzne dla branży farmaceutycznej i life science. Są w stanie ocenić, w którym przypadku można zastosować i dopasować istniejące już funkcjonalności, a kiedy warto tworzyć customowe rozwiązanie. Nasi analitycy posiadają także duże doświadczenie w Salesforce, na którym oparta jest Veeva – wiedza techniczną, którą dysponują, pozwala im rozmawiać na jej temat z developerami.

  Znajomość branż korzystających z rozwiązań Veeva jest szczególnie istotna także w kwestii świadomości istnienia zróżnicowanych wymagań i ograniczeń prawnych. Wpływają one na różnice w funkcjonalnościach systemu w różnych krajach. Doświadczony konsultant jest w stanie zbadać takie potrzeby na początku projektu i uwzględnić je w jego ramach.

 • Project Manager/Scrum Master z doświadczeniem w pracy z Veeva dopilnuje tego, by dostarczony produkt spełniał postawione wcześniej wymagania. Jego zadaniem będzie zadbanie o jakość pracy całego zespołu, efekt finalny zleconego zadania oraz zakończenie go w terminie. Zadba o płynne i efektywne przeprowadzenie projektu oraz dopilnuje realizacji zgodnej z założonym budżetem.

  Project Managerowie/Scrum Masterzy w Craftware doskonale znają platformę Veeva (co potwierdzają zdobywane przez nich certyfikaty), zadbają więc o wykorzystanie najlepszych dostępnych rozwiązań. Sprawnie korzystają też z dopasowanych metodyk i narzędzi (agile, JIRA, retro), które usprawniają prace w ramach projektu. Od lat pracują w międzynarodowych projektach, więc posiadają doświadczenie w zarządzaniu rozproszonymi zespołami, działającymi w różnych strefach czasowych.

 • Testerzy oprogramowania z doświadczeniem w projektach Veeva zadbają o redukcję błędów, są w stanie zwiększyć intuicyjność wdrożonego rozwiązania i jego przyjazność w użyciu. Zabezpieczą także system przed koniecznością dodatkowych inwestycji, wynikających z potrzeby poprawy błędów, pojawiających się już w czasie jego użytkowania i realnie wpływających na biznes.

  Testerzy w Craftware doskonale znają specyfikę pracy w projektach Veeva i mają duże doświadczenie w kooperacji z użytkownikami końcowymi. Nasi eksperci znają świetnie samą platformę i na co dzień blisko współpracują ze specjalistami z Veeva. Dzięki swojemu doświadczeniu będą w stanie wesprzeć Cię na etapie testów akceptacyjnych systemu (SAT), jak i użytkownika (UAT).

Dlaczego my ?
 • Services-Alliance-Partner-Certification-Badges-with-Year-2023

  Partner Veeva

  Status, który zdobyliśmy w ramach programu, jest potwierdzeniem posiadanych przez nas doświadczenia i wiedzy.

 • icon_swiadomosc-produktu

  W branży Life Science od 2016

  Od ponad 5 lat działamy w Life Science. Budujemy zespoły specjalistów, którzy znają i rozumieją wymogi tej branży.

 • product-agile-projects

  Znajomość metodyk

  Nasi specjaliści od lat pracują w projektach zwinnych i potrafią dopasować się do zmieniających się potrzeb klientów.

 • icon_doswiadczeni eksperci

  Szeroki zakres kompetencji

  Dostarczamy pełne spektrum specjalistów, więc jesteśmy w stanie zadbać o Twój projekt od początku do końca.

Sławek

Sales manager

sales@craftware.pl 

Potrzebujesz więcej informacji ?
Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania