Craftware O nas | Craftware

Programujemy Twój sukces. Got it.

Programujemy Twój sukces. Got it.

Jesteśmy kreatorami technologii, tworzymy oprogramowanie pomagające Twojemu biznesowi. I robimy to dobrze, bo wiemy czego potrzebujesz.

Dzięki technologiom Twoja firma może działać sprawniej i to na wielu polach. Technologia, jak na przykład platforma Salesforce, pomaga skuteczniej sprzedawać, tworzyć efektywniejsze kampanie marketingowe, lepiej obsługiwać klienta. A my wiemy jak pomóc Ci to osiągnąć.

Nasze wartości

Nabyte kompetencje i zdobyte doświadczenie pozwoliły nam zostać
Platynowym Partnerem Salesforce

Jak pracujemy?

Wierzymy, że kluczowe jest pierwsze spotkanie. To podczas niego możemy poznać Twoje potrzeby, oczekiwania i wyzwania biznesowe, a Ty nasze możliwości.

Nasi eksperci wspólnie z Tobą szczegółowo analizują problem. Razem wypracowujemy rozwiązania, które w nowatorski sposób wspierają Twoją firmę.

Przygotowany dla Ciebie materiał będzie przejrzysty, abyś zawsze wiedział, za co płacisz, czego możesz oczekiwać i ile potrwa projekt.

W niektórych przypadkach przy projekcie może pracować aż 200 fachowców. Mimo tak dużego zespołu nie tracisz kontroli, na bieżąco informujemy o postępach prac.

Najtrudniejszy etap projektu informatycznego to wdrożenie przygotowanych rozwiązań. Dokładamy wszelkich starań, aby ten etap nie zakłócał bieżącego funkcjonowania Twojej firmy.

Po zakończonym projekcie oferujemy wsparcie i dalszy rozwój wdrożonego oprogramowania.

01Spotkanie
02Warsztaty
03Szczegółowa oferta
04Development i konfiguracja
05Wdrożenie
06Wsparcie i dalszy rozwój

Zdobyliśmy już ponad 200 branżowych certyfikatów, w tym 110 Salesforce

Co nas wyróżnia

Doświadczenie

Mieliśmy przyjemność realizować zarówno małe projekty, jak i wielkie przedsięwzięcia dla globalnych korporacji. Znamy lokalny rynek, spełniamy międzynarodowe oczekiwania i wymagania.

Zaufanie klientów

Dialog i zrozumienie potrzeb Twojej firmy to dla nas podstawa. Współpracę rozpoczynamy od warsztatów.

Znajomość rynku

Doskonale rozumiemy lokalne potrzeby – dlatego tak dobrze odpowiadamy na realne wyzwania biznesowe polskich firm.

Kompetencje

W ciągu dwóch lat zrealizowaliśmy 320 projektów informatycznych.

Referencje

Jesteśmy sprawdzonymi ekspertami od wdrożeń Salesforce. Klienci wysoko oceniają naszą pracę, zostają z nami na wiele lat.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Napisz do nas
Używamy plików cookies!

W celu podniesienia jakości usług, strona www.craftware.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Administratorem danych osobowych jest Craftware sp. z o.o. Dowiedz się więcej

Rozumiem
Rozumiem