Worek prezentów, 12. zadowolonych dzieci i niezliczona ilość uśmiechów. Tak wygląda Craftwerowy Święty Mikołaj, który w tym roku odwiedził Rodzinny Dom Dziecka w Puszczy Mariańskiej 🙂

Jak co roku Craftware organizuje Akcję Świąteczną, której głównym celem jest podarowanie uśmiechu innym. Po raz drugi zdecydowaliśmy się wesprzeć Rodzinny Dom Dziecka w Puszczy Mariańskiej. W pieczy zastępczej u Pani Blanki i Pana Piotra Podwysockich znajduje się 12. dzieci – chłopcy w wieku: 3, 5, 5, 6, 8, 9, 10 i 11 lat oraz dziewczynki w wieku: 7, 7, 8 i 10 lat. W domu położonym daleko w lesie dzieci znajdują opiekę, wsparcie w nauce, rehabilitację, i przede wszystkim miłość oraz poczucie bezpieczeństwa. My zadbaliśmy o tegoroczne prezenty i nie tylko.

Zestawy Lego, jeździk grawitacyjny, gry kinect, układanki, zegarek na rękę, biżuteria czy zestaw kosmetyków to tylko niektóre z marzeń, które trafiły do Świętego Mikołaja, i które mogliśmy spełnić. Dzięki wielkiemu sercu #TeamCraftware mogliśmy także przekazać do Rodzinnego Domu Dziecka szafy, drzwi do dobudowanego pokoju, odkurzacz, kabinę prysznicową, maty do ćwiczeń oraz różnego rodzaju pomoce naukowe i rozwojowe. To wszystko nie byłoby możliwe, gdyby nie wsparcie naszych pracowników oraz organizacji, która środki – przeznaczane dotychczas na prezenty dla klientów – w tym roku przeznaczyła na prezenty oraz wsparcie dla Rodzinnego Domu Dziecka w Puszczy Mariańskiej. 

Zobaczcie kilka zdjęć z tego sobotniego popołudnia, gdy Craftwerowy Święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami odwiedził podopiecznych z Domu Dziecka. Było wiele radości, zachwytów i ciepła. Czekamy na kolejną okazję, aby się spotkać! 

Autor
  • Ewa Woźniak
  • Marketing Team Leader
  • Posiada 13-letnie doświadczenie w marketingu, PR i komunikacji. Na początku kariery pracowała w administracji publicznej, gdzie odpowiadała za działania promocyjne rządowych projektów IT. Od 5 lat związana z sektorem komercyjnym, w którym wspiera firmy w działaniach digital marketingu, content marketingu oraz Public Relations.

Podobał Ci się mój artykuł?
Jeśli nie widzisz formularza, spróbuj wyłączyć adblocka.

Jeśli tak, zapraszam Cię do grona najlepiej poinformowanych czytelników bloga. Dołącz do naszego newslettera, a nie ominą Cię żadne nowości.