Biznes na coraz większą skalę przenosi się do chmury, a Craftware mocno wspiera przedsiębiorców w tym procesie. Potwierdza to najnowszy raport ITwiz Best 100 – jesteśmy w nim w pierwszej dziesiątce największych dostawców usług cloud computing w Polsce w 2020 roku.

9. lokata w kategorii największych dostawców usług cloud computing to nie jedyna tak wysoka pozycja Craftware w opiniotwórczym rankingu magazynu ITwiz. Zajęliśmy 6. miejsce wśród firm o największej sprzedaży do sektora przemysłowego oraz uzyskaliśmy 8. pozycję wśród firm o największych przychodach ze sprzedaży usług wynajmu pracowników IT w Polsce.

Pełen zaskoczeń i niepewności 2020 rok dla nas był bardzo dobry – zawdzięczamy to naszym klientom, pracownikom i współpracownikom. Razem stawiliśmy czoła wyzwaniom, które przyniosła pandemia i, co najlepiej pokazuje ranking, daliśmy radę!

Przypomnijmy też, że ubiegły rok zakończyliśmy, świętując ważne wydarzenie – 7 grudnia Craftware dołączyło do Grupy Orange, razem z firmą BlueSoft stanowimy grupę ICT. Naszym partnerom biznesowym gratulujemy znakomitych wyników w tegorocznym raporcie. Grupa Orange Polska w zestawieniu grup kapitałowych o największych przychodach w branży IT jest na podium – awans na 3. miejsce. Z kolei BlueSoft zwyciężył w kategorii największych przychodów ze sprzedaży usług wdrożenia aplikacji, a w sektorze bankowość zamyka pierwszą dziesiątkę najlepszych.

W grupie siła! Już teraz czekamy na przyszłoroczny ranking, który – wierzymy – potwierdzi mocną pozycję całej Grupy Orange w branży IT.

Raport ITwiz 2021

Więcej informacji o raporcie na stronie ITwiz.

Autor
  • Ania Sawicka
  • Expert in the Marketing Team
  • Od zawsze związana ze słowem pisanym – jako dziennikarz i redaktor w wydawnictwach prasowych. Od kilku lat copywriter w branży nowych technologii. Gdy nie pisze, uwielbia rozmawiać i poznawać ludzi. Zakochana w muzyce elektronicznej.

Podobał Ci się mój artykuł?

Jeśli tak, zapraszam Cię do grona najlepiej poinformowanych czytelników bloga. Dołącz do naszego newslettera, a nie ominą Cię żadne nowości.