Z dniem 7 grudnia 2020 Craftware dołącza do grupy Orange Polska i będzie stanowić grupę ICT razem z BlueSoft.

BlueSoft jest spółką specjalizująca się w usługach integracyjnych, rozwiązaniach szytych na miarę i do zarządzania danymi. Będzie bliskim partnerem biznesowym Craftware, a usługi obu firm mogą stanowić dla klientów ciekawą i uzupełniającą się propozycję.

Właścicielem grupy jest Orange Polska, której celem jest rozszerzenie zakresu usług B2B dla swoich obecnych i przyszłych klientów o te związane z budową systemów IT. Pomysł polega na zbudowaniu silnej grupy spółek, które zachowują odrębny charakter i będą ze sobą współpracować. BlueSoft dołączył do Grupy Orange 2 lata temu i stanowi świetny przykład udanej akwizycji.

Cieszymy się, że dołączamy do Grupy Orange Polska. To znakomita szansa na dalszy rozwój naszego biznesu. Naszym celem jest  spełnianie potrzeb klientów za pomocą całego spektrum technologii i usług. Dzięki współpracy z BlueSoft będziemy to mogli robić jeszcze skuteczniej, jednocześnie skupiając się tak jak dotychczas na technologii Salesforce.com. Wierzymy także, że ten krok oznacza większą stabilność dla naszego zespołu i jeszcze większe możliwości rozwoju – powiedział Jacek Zawłocki, prezes zarządu Craftware.

Z optymizmem i radością patrzymy na kolejne miesiące i lata. Głęboko wierzymy, że opisywane zmiany dają nam lepszy start do dalszego rozwoju oraz zapewnią naszych klientów, że mamy na siebie pomysł, jesteśmy firmą o ambitnych planach i sporych możliwościach.

 

 

Autor
  • Aleksandra Pasek
  • Product Marketing Manager
  • Od 4 lat związana z branżą IT oraz Salesforce. Obecnie zajmuje się rozwojem biznesu, generowaniem leadów, organizowaniem wydarzeń biznesowych i szeroko pojętym marketingiem produktowym. Swoimi działaniami wspiera zespół handlowy Craftware w dotarciu do nowych klientów oraz budowaniu długofalowych relacji. Certyfikowany specjalista Pardot – narzędzia do automatyzacji marketingu B2B Salesforce.