Wyniki Craftware

Computerworld TOP200 to kompleksowy raport na temat polskiej branży ICT. Zawiera ponad 60 zestawień prezentujących, jak w poszczególnych sektorach i branżach radzą sobie polskie firmy telekomunikacyjne i IT.

Zajęliśmy:

  • #10 miejsce w kategorii Najwięksi dostawcy usług w modelu cloud
  • #6 miejsce w kategorii Dostawcy rozwiązań i usług IT dla sektora przemysłowego, budowlanego i produkcji
  • #19 miejsce w kategorii Firmy informatyczne o największym wzroście zatrudnienia

Uplasowaliśmy się też na 17 pozycji w rankingu największych dostawców usług wynajmu pracowników IT w 2020 roku przy dynamice wzrostu 24%, co oddaje naszą rosnącą siłę i możliwości w obszarze team i body leasingu.

 

Razem silniejsi

Doskonałe wyniki osiągnęły również pozostałe spółki należące do Grupy Orange, której jesteśmy częścią. Orange Polska jest największym dostawcą usług telekomunikacyjnych w Polsce, znalazło się też w TOP3 firm ponoszących największe nakłady na R&D. Integrated Solutions, według raportu, jest 3 integratorem na polskim rynku, plasuje się także na 2 pozycji wśród największych dostawców w sektorze publicznym oraz w branży transportowej i logistycznej. Bluesoft zajął 6 pozycję wśród dostawców usług oprogramowania oraz 10 miejsce w grupie dostawców usług integracyjnych.

 

Rok 2020 był dla Craftware naprawdę wyjątkowy. W grudniu dołączyliśmy do Grupy Orange, a w ciągu tych 12 miesięcy urośliśmy o blisko 50%. W maju 2021 powitaliśmy 400. pracownika. Wszystko wskazuje więc na to, że w kolejnym zestawieniu nazwy Craftware będziemy mogli szukać jeszcze wyżej.

Więcej informacji o wynikach raportu znajdziesz tutaj.

Autor
  • Konrad Sikora
  • Business Systems Analyst
  • Analityk biznesowy z wieloletnim doświadczeniem na wszystkich etapach życia klienta – pracował w marketingu, sprzedaży i customer service, ale najbliżej mu do tego pierwszego. Przez kilka lat prowadził zajęcia praktyczne na studiach podyplomowych Salesforce CRM i Marketing Automation na jednej z warszawskich uczelni.

Podobał Ci się mój artykuł?

Jeśli tak, zapraszam Cię do grona najlepiej poinformowanych czytelników bloga. Dołącz do naszego newslettera, a nie ominą Cię żadne nowości.