W czerwcu ukazał się raport TOP200 Computerworld na temat polskiego rynku teleinformatycznego. Jak wypadło w nim Craftware i inne spółki należące do Grupy Orange? O tym przeczytacie w artykule.

Wyniki Craftware

Computerworld TOP200 to kompleksowy raport na temat polskiej branży ICT. Zawiera ponad 60 zestawień prezentujących, jak w poszczególnych sektorach i branżach radzą sobie polskie firmy telekomunikacyjne i IT.

Zajęliśmy:

  • #10 miejsce w kategorii Najwięksi dostawcy usług w modelu cloud
  • #6 miejsce w kategorii Dostawcy rozwiązań i usług IT dla sektora przemysłowego, budowlanego i produkcji
  • #19 miejsce w kategorii Firmy informatyczne o największym wzroście zatrudnienia

Uplasowaliśmy się też na 17 pozycji w rankingu największych dostawców usług wynajmu pracowników IT w 2020 roku przy dynamice wzrostu 24%, co oddaje naszą rosnącą siłę i możliwości w obszarze team i body leasingu.

 

Razem silniejsi

Doskonałe wyniki osiągnęły również pozostałe spółki należące do Grupy Orange, której jesteśmy częścią. Orange Polska jest największym dostawcą usług telekomunikacyjnych w Polsce, znalazło się też w TOP3 firm ponoszących największe nakłady na R&D. Integrated Solutions, według raportu, jest 3 integratorem na polskim rynku, plasuje się także na 2 pozycji wśród największych dostawców w sektorze publicznym oraz w branży transportowej i logistycznej. Bluesoft zajął 6 pozycję wśród dostawców usług oprogramowania oraz 10 miejsce w grupie dostawców usług integracyjnych.

 

Rok 2020 był dla Craftware naprawdę wyjątkowy. W grudniu dołączyliśmy do Grupy Orange, a w ciągu tych 12 miesięcy urośliśmy o blisko 50%. W maju 2021 powitaliśmy 400. pracownika. Wszystko wskazuje więc na to, że w kolejnym zestawieniu nazwy Craftware będziemy mogli szukać jeszcze wyżej.

Więcej informacji o wynikach raportu znajdziesz tutaj.

Autor
  • Konrad Sikora
  • Product Marketing Manager
  • Ekspert w dziedzinie marketingu i rozwoju biznesu. Przez prawie 3 lata związany z branżą IT, wcześniej był odpowiedzialny za rozwój biznesu w firmach konsultingowych i szkoleniowych. W Craftware odpowiada za marketing w dziale klientów korporacyjnych oraz RPA.

Podobał Ci się mój artykuł?
Jeśli nie widzisz formularza, spróbuj wyłączyć adblocka.

Jeśli tak, zapraszam Cię do grona najlepiej poinformowanych czytelników bloga. Dołącz do naszego newslettera, a nie ominą Cię żadne nowości.