Na naszym zdjęciu nie ma św. Mikołaja, ale i tak wiadomo, że bez jego wsparcia nie byłoby naszej świątecznej akcji 🙂 To on pomógł nam zatroszczyć się o prezenty, a potem czuwał, aby bezpiecznie dotarły do naszych podopiecznych.

W tym roku gwiazdkowe podarunki przekazaliśmy do Kliniki Neonatologii, Patologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu. Nasza skromna reprezentacja (skromna, bo najważniejsze jest teraz bezpieczeństwo) w ostatnią sobotę zawiozła do Kliniki paczki wypełnione akcesoriami dla niemowląt. Zadbaliśmy o to, co jest najmłodszym pacjentom na co dzień najbardziej potrzebne: pieluchy, smoczki, kocyki. Nie zabrakło również specjalistycznych “niezbędników”, na przykład poduszek ortopedycznych.

Co roku przekonujemy się, że na craftware’ową załogę można liczyć w stu procentach. W tym roku zespół Craftware okazał jeszcze więcej serca i hojności. Dzięki temu w naszych paczkach znalazło się prawie 400 samych tylko pieluszek, a reszta akcesoriów – też w ilościach hurtowych!

Jesteśmy szczęśliwi, bo wiemy, że potrzeby Kliniki są ogromne. Na co dzień leczonych jest tu 57 małych pacjentów, a rocznie – aż 2000.

I wiemy jedno: bez naszej, corocznej akcji charytatywnej, święta nie byłyby takie same!

Autor
  • Ania Sawicka
  • Expert in the Marketing Team
  • Od zawsze związana ze słowem pisanym – jako dziennikarz i redaktor w wydawnictwach prasowych. Od kilku lat copywriter w branży nowych technologii. Gdy nie pisze, uwielbia rozmawiać i poznawać ludzi. Zakochana w muzyce elektronicznej.