Programista Javy poszukiwany

Cześć! Widzę, że zawodowo programujesz w Javie. Jeśli masz min. 3 letnie doświadczenie w programowaniu w Javie i chciałbyś zamienić rozwiązywanie konfliktów bibliotek na budowanie własnych aplikacji w chmurze, to mamy coś dla Ciebie. Szukamy doświadczonych programistów Javy, którzy chcą rozszerzyć swoje doświadczenie programistyczne o technologie związane z Salesforce.

Salesforce to jednocześnie CRM i PaaS w całości funkcjonujący w chmurze. Językiem programowania jest tu Apex, który przypomina Javę, dlatego czas przejścia z jednego języka na drugi trwa zaledwie 2-3 tygodnie. Niezależnie od doświadczenia każdemu programiście zapewniamy przeszkolenie i wprowadzenie w nową technologię.

My, jako Platynowy Partner Salesforce wspieramy klientów we wdrożeniu rozwiązań Salesforce oraz utrzymaniu i rozwoju tej technologii w ich organizacji. Czytaj więcej o nas.

kod na laptopie
Sprawdź co zyskasz dołączając do Craftware
  • Pracę w Warszawie (preferowane) lub zdalnie.
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin (40 godzin tygodniowo).
  • Umowę B2B (rozliczenie godzinowe, urlopy nie są płatne).
  • Benefity po okresie próbnym – m.in. opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe.
Chcesz poznać więcej szczegółów?
Pisz śmiało! Postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania.
Agnieszka Pawliszak

Starszy specjalista ds. HR

apawliszak@craftware.pl

Dlaczego Salesforce

 

Ciągłość pracy

Pracując w Salesforce nie musisz zaczynać każdego projektu od zera. Dosyć marnowania czasu na warstwę dostępu do danych. W Salesforce aplikacja dostępna jest w kilka sekund, a podczas definiowania modelu danych – API, uprawnienia i tabele bazodanowe generują się automatycznie i po prostu działają. Przekonaj się sam, uruchom własne środowisko developerskie.

 

Stały rozwój

Salesforce jako organizacja stale się rozwija i staje się jednym z dominujących rozwiązań CRM na świecie. W ostatnim czasie firma przejęła Tableau i MuleSoft. Ponadto trzy razy w roku Salesforce wypuszcza nową wersję swoich produktów, za każdym razem wzbogaconą o nowe funkcjonalności. Jeśli chcesz mieć aktualną wiedzę i utrzymać swoje certyfikaty potwierdzające znajomość tej technologii musisz być gotowy na rozwój. A dlaczego warto mieć certyfikat Salesforce dowiesz się z tego artykułu.

 

Programuj przez internet

Do budowania aplikacji Salesforce wystarczy przeglądarka i dostęp do internetu. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych wtyczek, programów czy środowisk programistycznych. Strony, komponenty i klasy możesz pisać w Developer Console. Tak działa nowoczesna technologia na wyciągnięcie ręki!

Aplikuj
Zainteresowania

{{ errors.first('interests') }}