Przejdź na Lightning

Salesforce Lightning Experience to nie tylko nowoczesny interfejs graficzny. To zupełnie nowy sposób interakcji z systemem i wykorzystywania zgromadzonych danych, zaprojektowany w taki sposób, by wynieść produktywność użytkowników na wyższy poziom. Znajdziesz w nim unikalne funkcjonalności, niedostępne w Salesforce Classic, takie jak wykresy wydajności, asystenta Artificial Intelligence, usprawnione raportowanie i forecasting. W Craftware posiadamy duże doświadczenie w projektach migracji na Lightning Experience. Realizowaliśmy projekty w tym zakresie zarówno dla globalnych korporacji, jak i dla dużych polskich firm. Nasza wiedza pomoże Ci uniknąć potencjalnych błędów. Sprawimy, że proces będzie szybszy i bardziej przyjazny dla użytkowników końcowych, a Twoje wykorzystanie potencjału, jaki ma w sobie Salesforce, będzie większe niż kiedykolwiek.

przeprowadzka-pudła
Korzyści
 • icon_poprawa-wydajnosci

  Popraw wydajność

  Nowe funkcjonalności i sposób interakcji z systemem poprawiają produktywność w organizacji nawet o 41%*.

 • icon_zarzadzaj-sprzedaza-BIZ

  Zarządzaj lejkiem sprzedaży

  Usprawniony forecasting i raportowanie pozwalają na zarządzanie sprzedażą w oparciu o rzeczywiste dane.

 • icon_usprawnij-wspolprace

  Usprawnij współpracę

  Według użytkowników nowe możliwości komunikacji usprawniają pracę zespołową w firmie nawet o 40%.

 • icon_latwe-zarzadzanie-danymi-klientow-1

  Popraw adopcję systemu

  Intuicyjna technologia sprawia, że pracownik chętniej i efektywniej z niej korzysta. Zwiększenie zaangażowania skutkuje lepszą adopcją systemu i realnymi zyskami.

Efekty wdrożenia Lightning Experience
0
Efektywniejsze zarządzanie lejkiem sprzedaży
0
Efektywniejsze Raportowanie
0
Szybszy Cykl Standaryzacji Procesów

Źródło: 2017 Lightning Adoption Survey.

Dlaczego my?
 • icon_doswiadczeni eksperci

  Doświadczenie w SF Lighting

  Bierzemy udział w licznych procesach migracji na Lightning Experience u klientów z różnych branż.

 • icon-znajomosc-narzedzi

  Podejście do migracji

  Opracowaliśmy procesy migracji w oparciu o metodyki Agile i Continuous Integration. Korzystamy ze sprawdzonych narzędzi i technik.

 • icon-dedykowany-zespol

  Wyspecjalizowany zespół

  Dostarczamy naszym klientom kompletny zespół składający się z developerów, analityka biznesowego oraz testerów.

 • icon_dostep-do-wiedzy

  Partnerskie podejście

  W trakcie migracji podpowiemy Ci, jak możesz zoptymalizować swoje dotychczasowe procesy na Salesforce w taki sposób, aby lepiej wykorzystać możliwości Lightning.

Najczęściej zadawane pytania
 • Lightning jest nowoczesnym interfejsem użytkownika, który jest od podstaw stworzony przez Salesforce. Umożliwia on dostosowanie widoków aplikacji do potrzeb biznesowych. Posiada też opcję rozbudowania go o komponenty zbudowane przez partnerów wdrożeniowych oraz te znajdujące się na AppExchange.

 • Najczęściej w trakcie i pod koniec wdrożenia przeprowadzamy szkolenia w formule Train the Trainer. Bardzo często świadczymy także mniejsze lub większe wsparcie po wdrożeniu. Niemniej celem projektu jest, aby klient był jak najbardziej samodzielny w obsłudze i zarządzaniu systemem, dlatego wkraczamy się z reguły w trudniejszych sytuacjach.
  Co więcej, Salesforce posiada wyjątkową na rynku formę edukacji online. Pod adresem trailhead.salesforce.com można znaleźć bogate ścieżki treningowe, które są w pełni interaktywne i oparte o gamifykację. Można się tam szkolić pod kątem biznesowym, konsultanckim, administracyjnym czy nawet programistycznym.

 • Dążymy do tego, aby po wdrożeniu klient był jak najbardziej samodzielny i posiadał jednego lub kilku administratorów, którzy będą wewnętrzną linią wsparcia. Często jednak firmy decydują się na dodatkowe wsparcie od nas, aby w trudniejszych sytuacjach mieć pod ręką doświadczonego partnera.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Napisz do nas.
Agnieszka Łyszcz

Account Manager

sales@craftware.pl