Z dumą informujemy, że znaleźliśmy się wśród laureatów prestiżowego grona Diamentów Forbesa 2022.

Ranking zbudowany jest w oparciu o tak zwaną metodę szwajcarską, biorącą pod uwagę zarówno wartość majątku firmy, jak i zyski z ostatnich lat. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się m.in. historia płatnicza, wiarygodność płatnicza czy brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Ranking ten, jeden z najbardziej prestiżowych wśród polskich firm, obejmuje przedsiębiorstwa, których wartość rośnie najszybciej w ostatnich trzech latach. Jest doskonałym odzwierciedleniem trendów w krajowej gospodarce.

42. miejsce Craftware na liście regionalnej Diamentów Forbes 2022 (w kategorii przychody od 50 do 250 mln zł) jest dla nas potwierdzeniem jakości naszej marki i finansowej stabilności oraz wiarygodności dla naszych klientów.

Ranking wskazuje również potencjał przedsiębiorstw analizując wielkość realizowanych inwestycji oraz zdolność do powiększania sprzedaży i zysków. Obecność na liście jest dowodem na słuszność obranej przez Craftware strategii biznesowej. Jest dla nas powodem do dumy i zachętą do dalszego rozwoju i kreowania rynku technologii.

Dziękujemy za zaufanie!

Diamenty 2022 Craftware

Autor
  • Marta Górna
  • Specjalista ds. marketing automation
  • Doświadczenie w obszarze digital marketingu, trade marketingu i wsparcia sprzedaży, zdobyte w branży HR, chemicznej i w branży farmaceutycznej oraz w branży usług logistycznych w kraju i za granicą. Wiedza, pozytywna energia oraz wytrwałość w dążeniu do celu. Kieruje się myślą, że trzeba podejmować odważne decyzje i angażować się w realizację trudnych projektów.

Podobał Ci się mój artykuł?
Jeśli nie widzisz formularza, spróbuj wyłączyć adblocka.

Jeśli tak, zapraszam Cię do grona najlepiej poinformowanych czytelników bloga. Dołącz do naszego newslettera, a nie ominą Cię żadne nowości.