praca zdalna [ebook]
Praca zdalna - czy na pewno to styl pracy dla wszystkich?

Inspiracją do powstania tego opracowania był nagły wzrost popularności pracy zdalnej w związku z globalną epidemią. Przeglądając w internecie materiały i opinie na ten temat, doszedłem do wniosku, że wiele z nich nie porusza realnych problemów i skupia się na dość ogólnych obserwacjach. Brakowało mi konkretów, uznałem więc, że warto podzielić się własnymi doświadczeniami i przemyśleniami z osobami zainteresowanymi bardziej pragmatycznym podejściem.

E-book skierowany jest przede wszystkim do szeroko rozumianej kadry zarządzającej, czyli osób mających wpływ na formowanie procesów i kierowanie pracą innych. Mimo że wiele przykładów będzie dotyczyło zarządzania projektami w IT, nie jest to poradnik dla Project Managerów, lecz szersze case study wyzwań i specyfiki zmiany podejścia do lokalizacji zespołów. Nowe realia to nie tylko konieczność innej organizacji pracy zespołu, ale także dostosowania własnego podejścia, dlatego poświęciłem temu zagadnieniu osobny rozdział.

Co znajdziesz w treści e-booka?
Pobierz darmowy e-book
Prawie 100 stron o tym jak wygląda praca zdalna i jak efektywnie może wyglądać, gdy zastosujesz kilka prostych zasad.
Autor e-booka

Piotr Majak

Lider zespołu Project Managementu w Craftware

Od 2013 roku zajmuję się  zarządzaniem projektami. Swoje doświadczenie zdobywałem w dużych korporacjach, startupach oraz organizacjach pozarządowych (NGOs), pełniłę m.in. rolę Project Managera, Program Managera, PMO, Lidera Zespołu, Scrum Mastera, Delivery Managera oraz Management Consultanta.

Jestem absolwentem Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Posiadam certyfikaty m.in. PMI Project Management Professional (PMP). Uczestniczę i prowadzę szkolenia z zakresu transformacji cyfrowej i zarządzania projektami.

W pracy cenię znajomość metodycznych podejść oraz umiejętność dostosowania teorii do praktyki.

 

zdjęcie Piotr Majak
Wypełnij formularz aby pobrać darmowego e-booka