Jak wdrażać systemy IT, aby działały przez lata? Dlaczego najbardziej udane są wdrożenia systemów, które nigdy się nie kończą. O sposobie prowadzenia projektów w Craftware opowiada Łukasz Pietrzak – Członek Zarządu Craftware.

Zapraszamy do wysłuchania podcastu MIT Sloan Management Review Polska, którego gościem był Łukasz.

Autor
  • Łukasz Pietrzak
  • Co-founder Craftware, Co-CEO Craftware
  • Absolwent wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Karierę rozpoczynał jako programista, a później lider zespołu programistów Java. Współzałożyciel firmy Craftware w roku 2009. Od tego czasu nosił wiele „kapeluszy” – analityka, architekta, programisty, partnera zarządzającego.

    Od roku 2011 zaangażowany w rozwój systemów opartych na platformie Salesforce, w której bardzo ceni możliwość szybkiego dostarczania pełnowartościowych rozwiązań oraz bliską pracę z partnerami biznesowymi. Prawdziwy pasjonat tej technologii – kilkukrotny uczestnik największej na świecie konferencji Dreamforce w San Francisco, posiadacz  certyfikatów sprawdzających wiedzę o systemie Salesforce. Współpracował zarówno z korporacjami jak i startupami.

    Prywatnie entuzjasta sportów zespołowych oraz gier typu MMO.

Podobał Ci się podcast?

Jeśli tak, zapraszam Cię do grona najlepiej poinformowanych czytelników bloga. Dołącz do naszego newslettera, a nie ominą Cię żadne nowości.