Jak wdrażać systemy IT, aby działały przez lata? Dlaczego najbardziej udane są wdrożenia systemów, które nigdy się nie kończą. O sposobie prowadzenia projektów w Craftware opowiada Łukasz Pietrzak – Członek Zarządu Craftware.

Zapraszamy do wysłuchania podcastu MIT Sloan Management Review Polska, którego gościem był Łukasz.

Autor
  • Łukasz Pietrzak
  • Co-founder Craftware, Co-CEO Craftware
  • Absolwent wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Karierę rozpoczynał jako programista, a później lider zespołu programistów Java. Współzałożyciel firmy Craftware w roku 2009. Od tego czasu nosił wiele „kapeluszy” – analityka, architekta, programisty, partnera zarządzającego.

    Od roku 2011 zaangażowany w rozwój systemów opartych na platformie Salesforce, w której bardzo ceni możliwość szybkiego dostarczania pełnowartościowych rozwiązań oraz bliską pracę z partnerami biznesowymi. Prawdziwy pasjonat tej technologii – kilkukrotny uczestnik największej na świecie konferencji Dreamforce w San Francisco, posiadacz  certyfikatów sprawdzających wiedzę o systemie Salesforce. Współpracował zarówno z korporacjami jak i startupami.

    Prywatnie entuzjasta sportów zespołowych oraz gier typu MMO.

Podobał Ci się podcast?
Jeśli nie widzisz formularza, spróbuj wyłączyć adblocka.

Jeśli tak, zapraszam Cię do grona najlepiej poinformowanych czytelników bloga. Dołącz do naszego newslettera, a nie ominą Cię żadne nowości.