Przyśpiesz swoje projekty Salesforce

Czy zdarza Ci się, że niechętnie podchodzisz do realizacji dużego projektu w swojej organizacji? Prawdopodobnie wstrzymuje Cię to, że będzie on trwać wiele miesięcy, wymagać będzie szerokiej, wstępnej analizy i zatwierdzenia ogromnych budżetów przed wykonaniem jakiejkolwiek pracy. Jeśli chcesz szybko zobaczyć pierwsze wyniki i jednocześnie rozszerzyć możliwości swojej platformy Salesforce, to jesteśmy w stanie zaproponować Ci wsparcie naszego doświadczonego zespołu. Sprawnie przygotujemy dla Ciebie propozycję wdrożenia MVP (Minimum Viable Product) i przedstawimy ofertę dopasowaną do Twojego budżetu. To podejście pozwoli Ci na elastyczne realizowanie swoich celów biznesowych i zminimalizowanie ryzyka niepowodzenia powiązanego z długotrwałym wdrożeniem.

zarządzanie zwinne
Korzyści
 • icon_szybsze-wdrozenie-produktu

  Ekspresowo rozpoczynaj projekty

  Nie realizuj długotrwałych wdrożeń, działaj metodą małych kroków, które dadzą natychmiastowe efekty.

 • icon_wyzsze ROI

  Szybko osiągaj ROI

  Wypracowany w krótkim czasie zysk z inwestycji pokaże wartość Twoich rozwiązań partnerom biznesowym.

 • icon-rozwiazania-na-miare

  Twórz rozwiązania na miarę

  Produkty stworzone na podstawie realnych, zebranych wcześniej potrzeb użytkowników większą wartość, niż te opracowane odgórnie.

 • icon_latwe-zarzadzanie-danymi-klientow-1

  Reaguj na zmieniające się wymagania

  Na bieżąco zbieraj wymagania od biznesu. W razie ich zmiany możesz szybko wprowadzić koniecznie modyfikacje.

wykres Agile
Dlaczego my?
 • icon_usprawnij-wspolprace

  Nasze doświadczenie

  W ciągu ostatniego roku zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów w metodyce Agile.

 • icon-dedykowany-zespol

  Szerokie kompetencje

  Posiadamy pełny zakres umiejętności, który pozwala nam w całości zrealizować projekty end-to-end.

 • icon-elastyczne-modele

  Elastyczny model współpracy

  Z naszymi klientami współpracujemy zarówno w modelu fixed price i agile-based.

 • icon_doswiadczeni eksperci

  Stała grupa ekspertów

  Do realizacji projektów angażujemy doświadczonych pracowników, z którymi współpracujemy od wielu lat.

Najczęściej zadawane pytania
 • Salesforce udostępnia możliwość integracji z dowolnym systemem, czy to w chmurze, czy w środowisku klienta. Może zarówno sam aktywnie odwoływać się do innych systemów (wołać API), jak też być wołanym przez inne systemy.

  Ponadto Salesforce posiada narzędzie służące do integracji – MuleSoft, które wspiera wszystkie dostępne na Platformie sposoby integracji.

 • Dążymy do tego, aby po wdrożeniu klient był jak najbardziej samodzielny i posiadał jednego lub kilku administratorów, którzy będą wewnętrzną linią wsparcia. Często jednak firmy decydują się na dodatkowe wsparcie od nas, aby w trudniejszych sytuacjach mieć pod ręką doświadczonego partnera.

 • Na podstawie naszych doświadczeń jako główną rolę rekomendujemy Product Ownera, osobę odpowiedzialną za wdrożenie po stronie klienta (odpowiedzialność za wymagania biznesowe i techniczne, koordynacja pozostałych osób po stronie klienta, odpowiedzialność za dalsze utrzymanie i rozwój systemu). Ponadto, żeby projekt zakończył się sukcesem, konieczne jest zaangażowanie: sponsora/sponsorów projektu (najczęściej CEO, członkowie zarządu), właścicieli procesów biznesowych, które obejmie CRM oraz działu IT (architekt znający kompleksowo systemy w firmie, osoby odpowiedzialne za poszczególne systemy, które będą się integrować z CRM). Ważnymi osobami są także ambasadorowie (czyli wybrani końcowi użytkownicy systemu) i dostawcy zewnętrzni. W przypadku integracji z systemami zewnętrznymi mogą to być także agencje marketingowe prowadzące kampanie dla firmy (w przypadku Salesforce Marketing Cloud, Audience Studio, Pardot).

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Napisz do nas, odpowiemy na Twoje pytania.
Lidia Sybicka

Sales Manager

sales@craftware.pl