Salesforce Live – dołącz wirtualnie, korzystaj w praktyce
 • Online
 • 27/10/2020
 • 9:30 - 17:00
 • WYDARZENIE BEZPŁATNE

Opis wydarzenia

Salesforce Live to bezpłatne, wirtualne wydarzenie dla wszystkich, którzy są zainteresowani rozwojem biznesu i najnowszymi technologiami. Odbywa się w podziale na regiony świata. 27 października będziemy uczestniczyć w Salesforce Live: Europa Środkowa, Wschodnia, Turcja i Morze Śródziemne.

Ta doroczna konferencja, tym razem, z oczywistych względów, prowadzona będzie online. To najlepsza okazja do nawiązania kontaktów z firmami takimi jak Twoja, które wprowadzają zmiany, aby w nowych realiach, zapewnić klientom jak najlepszą obsługę.

Wydarzenie jest dla Ciebie – niezależnie od tego, czy znasz już dobrze narzędzia Salesforce  i szukasz optymalizacji, nowinek, możliwości usprawnień swoich procesów, czy dopiero rozglądasz się za CRM-em dla swojej firmy lub narzędziami do automatyzacji marketingu.

W bogatym programie wartościowe treści dla siebie znajdą zarówno developerzy, jak i osoby związane wyłącznie z biznesem – sprzedażą, marketingiem i obsługą klienta.

Nie przegap okazji i zarejestruj się już dziś!

Dlaczego warto?
 • icon_swiadomosc-produktu

  Zainspiruj się

  Posłuchaj innowatorów, którzy odnoszą sukcesy w biznesie. Zobacz, nad jakimi ułatwieniami dla swoich klientów pracuje obecnie Salesforce i co możesz wykorzystać u siebie w firmie.

 • icon_baza wiedzy online

  Dowiedz się

  Zobacz, w jaki sposób, dzięki Platformie 360, rozwiniesz swoją firmę, zwiększysz zatrudnienie i pójdziesz naprzód.

 • icon_kontakty w wielu kanałach

  Skontaktuj się

  Potrzebujesz pomocy w tym procesie? Poznaj partnera Salesforce, który w zaplanowany sposób przyjrzy się Twojemu biznesowi i pomoże wybrać najlepsze rozwiązania.

Craftware na Salesforce Live
Craftware na Salesforce Live

Na naszym wirtualnym stoisku, przez cały czas trwania Salesforce Live, dostępne będzie  wystąpienie, które nagraliśmy specjalnie na tę okazję z jednym z naszych klientów – Sodexo Benefits & Rewards Services Poland.

Nasza sesja pod tytułem: „Craftware&Sodexo Poland Story – Jak rozwijać i skalować sprzedaż w B2B”, przeprowadzi Was przez proces wdrożenia Salesforce w Sodexo od strony biznesowej. Powiemy:

 • jak zwiększyć efektywność działu sprzedaży bez zwiększania zatrudnienia;
 • jak sprawić, by twoi handlowcy cieszyli się na wzmożoną kontrolę ich pracy;
 • i jeszcze jak to wszystko zautomatyzować.

Sesja odbędzie się w języku angielskim.

Prelegenci
 • Doświadczony analityk biznesowy z wieloletnią praktyką zdobytą w międzynarodowych organizacjach. Na początku pracy zawodowej związana z analizą sprzedaży (Grupa Animex Polska), następnie z controllingiem w obszarze rentowności nowych obszarów biznesowych (Wolters Kluwer Polska). Od 2017 roku pracuje w Sodexo Benefits and Rewards Services Polska, gdzie odpowiedzialna jest za wdrażanie nowych rozwiązań mających na celu zwiększenie efektywności sprzedaży, a także dostarczenie kompleksowych narzędzi pracy w zakresie BI. W 2019/2020 była odpowiedzialna za wdrożenie grupowego projektu Salesforce BRS Polska i zintegrowanie systemów współistniejących.

 • Ekspert w obszarze sprzedaży i rozwoju biznesu dla rozwiązań SaaS (Software as a Service), na rynku polskim i rynkach międzynarodowych. Na początku kariery zawodowej związany z systemami w obszarze GRC (Governance, Risk Management, Compliance), następnie HR – eRecruiter (Grupa Pracuj), a od 2017 roku z Salesforce CRM.  Obecnie kieruje działaniami zespołu sprzedaży w Craftware. Odpowiada za pozyskiwanie nowych klientów, wdrażanie rozwiązań Salesforce u kontrahentów w dużych korporacjach oraz prowadzeniu współpracy skoncentrowanej na sukcesie klienta. Posiada certyfikat Salesforce Accredited Sales Professional.