Craftware złotym sponsorem Salesforce World Tour Essentials Warsaw
 • PGE Narodowy
 • 19/06/2024
 • 8:30 - 18:00
 • WYDARZENIE BEZPŁATNE

Opis wydarzenia

Mamy przyjemność ogłosić, że Craftware został Złotym Sponsorem tegorocznego wydarzenia Salesforce World Tour Essentials w Warszawie, które odbędzie się 19 czerwca. Zapraszamy na niezapomnianą podróż po świecie innowacji z AI, która otworzy przed Tobą nowe możliwości szybkiego rozwoju i osiągania sukcesów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska i skorzystania z okazji porozmawiania z naszymi ekspertami o rozwiązaniach Salesforce, najlepszych dla Twojej organizacji:

 • Jak zadbać o to, aby CRM i AI wspierały procesy w Twojej firmie.
 • W jaki sposób technologia Salesforce wspiera wyzwania branży medialnej, HLS oraz retail?
 • Jak efektywnie pracować nad utrzymaniem i rozwojem systemu Salesforce?
 • Jak nauczyć się skutecznie zarządzać własnymi danymi i prowadzić marketing w erze bez plików cookies?
Liczba miejsc jest ograniczona
Nie czekaj!
Spotkajmy się na WTE Warsaw
 • Doskonale zna i rozumie potrzeby biznesu oraz wyzwania stojące przed nowoczesnymi formami w erze rewolucji cyfrowej. Uważa, że kluczowe dla powodzenia projektu w organizacjach jest umiejętność dostosowania się do zmieniających się oczekiwań biznesu.

  W swojej pracy kieruje się tym, by maksymalizować wartość dostarczaną klientowi. Dzięki temu zbudował zwinną i skuteczną organizację skupioną na sukcesie swoich partnerów biznesowych.

 • Od roku 2011 zaangażowany w rozwój systemów opartych na platformie Salesforce, w której bardzo ceni możliwość szybkiego dostarczania pełnowartościowych rozwiązań oraz bliską pracę z partnerami biznesowymi. Prawdziwy pasjonat tej technologii – kilkukrotny uczestnik największej na świecie konferencji Dreamforce w San Francisco, posiadacz wielu certyfikatów Salesforce. Prywatnie entuzjasta sportów zespołowych oraz gier typu MMO.

 • Architekt IT, który odnalazł pasję w rozwoju biznesu za pomocą technologii..

  Od 10 lat związany z technologią Salesforce, najpierw jako developer, architekt, by następnie wykorzystywać doświadczenia projektowe w doradzaniu klientom. Ze ścieżki czysto technicznej przeszedł do łączenia technologii z biznesem, początkowo pracując w solutioningu rozwiązań dla klientów, by ostatecznie odpowiadać za portfolio usług CRMowych. Obecnie zarządza działem Salesforce w Craftware.

 • Od 5 lat promuje Salesforce w Polsce, uczestnicząc w wydarzeniach branżowych i nagrywając materiały demo. Na LinkedIn dzieli się wiedzą i wskazuje dobre praktyki związane z pracą w CRM. Gość podcastu CoffeForce.pl, tłumaczący tajniki sprzedaży Salesforce. Skupia się na budowaniu relacji, uważając je za priorytet w życiu i w biznesie. Prywatnie uczestnik i miłośnik sportów ekstremalnych.

 • Początkowo związany z branżą hotelarską, skąd przeszedł do IT (technologia JAVA i Salesforce). Współpracuje z klientami krajowymi i międzynarodowymi. Jego praca koncentruje się na znajdowaniu wartości wdrożenia dla nowych klientów, współpracując z nimi nad budowaniem zakresu projektu i ceny. Odpowiada także za konfigurację i wdrożenia systemów. Oprócz codziennej pracy w Craftware Marek jest wykładowcą ALK na studiach podyplomowych z zakresu CRM i Marketing Automation. Jest zapalonym motocyklistą. Posiada certyfikat Salesforce Accredited Sales Professional.

 • Doświadczony architekt rozwiązań, konsultant i ewangelista CRM z dużym doświadczeniem w Salesforce. Pasjonuje się chmurą obliczeniową i jest wykwalifikowanym analitykiem biznesowym. Mateusz ma ponad 15-letnie doświadczenie i udokumentowane doświadczenie we wdrażaniu i zarządzaniu systemami CRM dla klientów i branż.

Odwiedź nasze stoisko i przygotuj się na niespodzianki

Spotkaj się z nami już 19 czerwca podczas World Tour Essentials i dowiedz się, dlaczego dane, AI i CRM to klucz do wzmacniania relacji z klientami

Craftware Salesforce WTE