Czym się będziesz zajmował:

  • Udział w tworzeniu, rozwoju i implementacji rozwiązań biznesowych w technologii Salesforce
  • Rozwój aplikacji w środowisku Salesforce z użyciem Apex, Lightning Experience, JavaScript, Visualforce
  • Praca zespołowa w oparciu o metodykę Agile
  • Integracja systemów z platformą Salesforce

Czego potrzebujesz, aby realizować powierzone zadania:

  • Minimum rok doświadczenia w programowaniu w Salesforce oraz doświadczenie w programowaniu w innym języku obiektowym np. Java, C#
  • Chęć poznania oraz dalszego rozwoju w technologii Salesforce
  • Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL
  • Proaktywne podejście, chęć uczestnictwa w spotkaniach biznesowych
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom min. B2)

Co możemy Ci zaoferować:

  • Biblioteczka do twojej dyspozycji
  • Różne formy współpracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Owocowe wtorki
  • Lekcje angielskiego
  • Karta Multisport
  • Opieka medyczna
  • Zwrot kosztów zdanych certyfikatów
  • Świetna atmosfera pracy
  • Swobodny dress code
  • Ubezpieczenie grupowe
Zainteresowania

Opiekun rekrutacji
  • W Craftware jestem od 2018 roku i do moich głównych obowiązków należą procesy rekrutacyjne. Zdecydowanie komunikacja i obcowanie z różnymi osobowościami są tym, co lubię najbardziej w pracy HR. Właściwie od zawsze jestem związana z branżą IT i cenię sobie możliwość poznawania nowych trendów w tym zakresie. Prywatnie uwielbiam podróże, po godzinach gram w gry planszowe i oglądam seriale.