Leasing dla koneserów – webinar dla marketingu i obsługi klienta
 • Online
 • 21/01/2021
 • 16:00-18:30
 • WYDARZENIE BEZPŁATNE

Opis wydarzenia

Czy zawsze rozmowa na tematy biznesowe w czwartkowy wieczór musi się kojarzyć nieprzyjemnie? Niekoniecznie! Postanowiliśmy rozjaśnić nieco ten deszczowy styczeń i zorganizować wydarzenie, podczas którego będzie można zarówno pozyskać biznesową wiedzę, jak i odprężyć się przy degustacji wytrawnych alkoholi.

 

Wspólnie z Domem Whisky oraz Salesforce organizujemy ekskluzywne wydarzenie on-line dla branży leasingowej. W gronie gentelmanów i dam przedyskutujemy największe wyzwania stojące przed działami marketingu i obsługi klienta w dobie koronawirusa:

 • Jak odpowiedzieć na rosnące potrzeby klientów?
 • Jak dostosować działy marketingu i obsługi klienta do tych nowych warunków?
 • Dlaczego automatyzacja procesów marketingowych i obsługowych nas wyzwoli? ?
 • Jak możemy Wam w tym pomóc?

Potem zrelaksujemy przy prezentacji i degustacji whisky. A to wszystko bez wychodzenia z domu, ponieważ zestaw degustacyjny, składający się z kilku buteleczek wytrawnych alkoholi i akcesoriów, zostaną dostarczone pod Państwa drzwi.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, natomiast konieczna jest rejestracja. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, uzupełnienie formularza nie jest jednoznaczne z rezerwacją miejsca. W ciągu 2 dni skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia rezerwacji miejsca i zebrania informacji potrzebnych do wysyłki zestawu degustacyjnego.

Dlaczego warto?
 • icon-webinar-zielony

  Wyjątkowe spotkanie

  Spędź ciekawe 2,5 h na spotkaniu biznesowym łączącym merytorykę z relaksem.

 • icon-webinar-zolty

  Odpowiedź na wyzwania

  Obecny świat usług leasingowych mocno się zmienił. Zobacz jak technologia odpowiada na te zupełnie nowe potrzeby zarówno dostawców, jak i klientów.

 • icon-webinar-niebieski

  Biznesowe relacje

  Porozmawiaj w gronie osób z Twojej branży o obecnych wyzwaniach, problemach i dobrych praktykach.

mężczyzna z whisky
Wieczór z whisky

Prezentacja whisky prowadzona jest przez Ambasadora Domu Whisky. Goście zostaną zapoznani z genezą powstania „królowej alkoholi”, metodami jej produkcji oraz gatunkami w jakich występuje. Drugą część spotkania stanowi degustacja. W jej trakcie goście dzięki ocenie wizualnej, smakowej a także aromatycznej nauczą się rozróżniać i kategoryzować whisky. Podczas warsztatów uczestnikom zostaną zaprezentowane różnice między whisky produkowanymi w Stanach Zjednoczonych.

To wszystko bez wychodzenia z domu, ponieważ degustacyjny zestaw wytrawnych alkoholi i niezbędnych akcesoriów, prosto pod Państwa drzwi.dostarczy nasz partner – Dom Whisky .

Zależy nam na Państwa aktywnym udziale, dlatego spotkanie zostanie zorganizowane przez platformę umożliwiającą włączenie zarówno mikrofonów jak i kamer, żeby stworzyć warunki sprzyjające interakcji między uczestnikami. Z tego samego powodu planujemy kameralne grono.

 

Prelegenci
 • Od ponad 7 lat wspiera firmy w rozwoju i utrzymaniu systemów IT. W Craftware odpowiada za rozwój współpracy z klientami w zakresie technologii Salesforce oraz rozwiązań RPA. Na co dzień wspiera międzynarodowe organizacje, skupiając się na jak najlepszym dopasowaniu świadczonych usług do ich potrzeb.

  W codziennej współpracy z partnerami biznesowymi dba o ciągłe zwiększanie efektywności oraz poprawę jakości dostarczanych rozwiązań.

  Absolwentka studiów międzywydziałowych na Uniwersytecie Warszawskich oraz Szkoły Głównej Handlowej.

 • Account Manager w Craftware, a z wykształcenia ekonomista. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w bankowości. Pracował m.in. w mBanku, GetIn Noble Banku, Alior Banku na stanowiskach eksperckich oraz managerskich. Od dwóch lat związany z IT. W Craftware odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie współpracy z obecnymi partnerami biznesowymi na terenie Polski i krajów bałtyckich. Zawsze otwarty na ludzi oraz ich potrzeby biznesowe.

 • Posiada szerokie doświadczeniem w zarządzaniu sprzedażą, marketingiem społecznościowym i innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Od wielu lat związany z projektami transformacji cyfrowej. W poprzednich latach Piotr odegrał kluczową rolę w rozwoju DocuSign i LinkedIn na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Ukończył studia MBA z ukierunkowaniem na biznes międzynarodowy oraz MSc z zarządzanie nowymi technologiami i innowacją na GCD oraz Smurfit Business School.W Salesforce odpowiada za współpracę z największymi spółkami z sektora usług finansowych w Polsce.

Agenda
 • 16:00

 • 16:05

  Skupimy się na działach marketingu i obsługi klienta. Pokażemy wyniki badań, jak COVID-19 wpłynął na branżę i jakie są jej wyniki po 3. kwartale 2020.

 • 16:15

  Jak poradzić sobie zwyzwaniami? Konkretne przykłady działań zaradczych – business case Toyota Financial Services.

 • 16:25

  Business case wdrożenia Salesforce  w Alior Leasing, klienta Craftware.

 • 16:35

  Statystyki dotyczące wpływu Salesforce na wzrost customer experience, sprzedaży, szybkości obsługi w firmach z branży na świecie. Krótka prezentacja narzędzi do automatyzacji marketingu i obsługi klienta na żywo.

 • 17:00

  Tę część poprowadzi Ambasador Domy Whisky.