Jak wybrać pierwsze procesy do automatyzacji RPA? – webinar
  • Webinar
  • 07/04/2020
  • 10:00-10:45
  • WYDARZENIE BEZPŁATNE

Opis wydarzenia

Już 7 kwietnia spotkamy się na  webinarze poświęconym wdrażaniu Robotic Process Automation w organizacji. Technologia ta pozwala na automatyzację działań w firmie i realizowanie przy pomocy robotów czasochłonnych i powtarzalnych zadań.

Z Adamem Drzewososkim, konsultantem RPA z 15-letnim doświadczeniem w branży IT, porozmawiamy o tym, jak powinny wyglądać kryteria wyboru procesów do automatyzacji. Omówimy to, które z nich należy realizować w pierwszej kolejności, aby osiągnąć założony cel.

Podczas naszego spotkania zamierzamy aktywnie zaangażować uczestników i pozwolić im interaktywnie uczestniczyć w wydarzeniu.

Zarejestruj się na webinar i dowiedz się, od czego zacząć wdrożenie RPA w Twojej firmie. Poznaj błędy, których możesz uniknąć automatyzując działania w organizacji.

Agenda
Prelegenci
  • Menedżer z ponad 15-letnim doświadczeniem w dziedzinie oprogramowania i doradztwa technologicznego. Absolwent Politechniki Warszawskiej i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, posiada doświadczenie w kierowaniu dużymi zespołami (ponad 50 FTE) w międzynarodowych programach i projektach. Współpracował z klientami z branży finansowej, produkcyjnej i telekomunikacyjnej w Europie i na Bliskim Wschodzie. W Craftware odpowiada za doradztwo i rozwój usług RPA.

  • Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Łódzkim, pracowała jako metodyk zdalnego nauczania na wirtualnej uczelni, ale to z branżą IT związana jest zawodowo od dziesięciu lat.
    W Craftware od czterech lat zajmuje się opieką nad bieżącymi klientami, a także aktywnie poszukuje nowych. Aktualnie zaangażowana również w rozwój usług RPA. Robotyzację procesów postrzega jako ogromną szansę dla wielu firm na szybką poprawę ich efektywności i wydajności.