Eksperckie konsultacje Salesforce w Sztokholmie
  • Sztokholm, Szwecja
  • 10/03/2020 - 12/03/2020
  • 9:00 - 17:00
  • WYDARZENIE BEZPŁATNE

Opis wydarzenia

Już w marcu w Sztokholmie przeprowadzimy sesje eksperckich konsultacji Salesforce. Naszym celem jest podzielenie się własnymi doświadczeniami z licznych projektów, zrealizowanych dla branży ubezpieczeniowej oraz globalnych firm na dużą skalę korzystających z platformy Salesforce.

Bazując na swoim 10-letnim doświadczeniu i setkach zrealizowanych projektów chcemy pokazać, jak usprawnić pracę agentów ubezpieczeniowych, zmierzyć efekty przeprowadzonych kampanii marketingowych czy pracować na aktualnych danych znajdujących się w Twoim systemie CRM.

Jeśli reprezentujesz firmę pracującą na wielu zróżnicowanych rozwiązaniach na platformie Salesforce i borykasz się z brakiem ich spójności, problemami w zarządzaniu kodem lub chcesz dostarczyć biznesowi quick wins, korzystając z nowości dostępnych na Platformie, to pokażemy jak osiągnąć te cele szybko i w rozsądnym budżecie.

Dwa obszary konsultacji

Sesje konsultacyjne dotyczyć będą dwóch obszarów: optymalizacji procesów i rozwiązywania bolączek typowych dla branży ubezpieczeniowej oraz wykorzystania w pełni potencjału Salesforce w globalnych organizacjach, które posiadają liczne rozwiązania  w obrębie Platformy.

Chciałbyś monitorować pracę swoich agentów, ale nie masz do tego odpowiednich narzędzi? Nie wiesz jak mierzyć efekty kampanii marketingowych? Chciałbyś mieć widok 360 stopni na Twoich klientów? A może sprzedajesz swoje polisy przez sieć partnerów i potrzebujesz sprawnie raportować ich wyniki?
Czytaj więcej
Czy zamierzasz stworzyć nowe rozwiązanie na swojej platformie Salesforce? Czy chcesz zoptymalizować instancje Salesforce poprzez ujednolicenie procesów, danych lub obiektów? Szukasz sposobu na zintegrowanie rozwiązań Salesforce z innymi systemami i aplikacjami?
Czytaj więcej
Nasz zespół w Sztokholmie
  • Menedżer z ponad 15-letnim doświadczeniem w dziedzinie oprogramowania i doradztwa technologicznego. Absolwent Politechniki Warszawskiej i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, posiada doświadczenie w kierowaniu dużymi zespołami (ponad 50 FTE) w międzynarodowych programach i projektach. Współpracował z klientami z branży finansowej, produkcyjnej i telekomunikacyjnej w Europie i na Bliskim Wschodzie. W Craftware odpowiada za doradztwo i rozwój usług RPA.

  • Konsultant biznesowy CRM z backgroundem na stanowiskach sprzedażowych i managerskich. Wykorzystuje własne doświadczenia w rozmowach z klientami i zawsze podchodzi do zagadnień strategicznie i w takim sposób, aby klient inwestował w rozwiązania, które wniosą realną wartość. Pasjonatka nowych technologii, których zastosowanie w biznesie doceniają użytkownicy różnego szczebla i których wartość w sposób mierzalny można ewaluować. Obecnie odpowiada za wprowadzenie Craftware na rynki nordyckie.