Rekrutacja do Działu Sprzedaży trwa!

Rekrutacja do Działu Sprzedaży trwa!

Dzięki osiągnięciom zespołu sprzedaży nasza firma bardzo intensywnie się rozwinęła. Zatrudniamy ok. 220 osób i ciągle rośniemy. Nie zwalniamy, chcemy by nasz zespół sprzedaży rósł wraz z firmą. Poszukujemy ambitnych osób, które będą miały realny wpływ na kolejne sukcesy i kroki podejmowane przez Craftware.
Może to właśnie Ciebie szukamy? Czytaj dalej - to może być dla Ciebie początek wspaniałej zawodowej przygody.

Jak wygląda praca w zespole sprzedaży

Już na początku chcemy Ci opowiedzieć, jak wygląda praca w zespole sprzedaży z punktu widzenia Twoich potencjalnych szefów.

Zespół sprzedaży, do którego będziesz mieć szczęście dołączyć, to wyjątkowa mieszanka ambicji, chęci rozwoju siebie i firmy oraz profesjonalizmu, połączonego z poczuciem humoru i dystansem do siebie. Mamy realny wpływ na kierunek rozwoju firmy. Jesteśmy jej sercem, odpowiedzialnym za pompowanie projektów i klientów, zapewniających pozostałym zespołom satysfakcjonującą pracę. Pracujemy w wielu wymiarach - z klientami biznesowymi i technicznymi, z zespołami delivery w ramach własnej organizacji oraz z naszym wspaniałym partnerem technologicznym - Salesforce. Każdy z tych wymiarów jest równie istotny w naszej codziennej pracy, a łączenie interesów tych grup to nie lada sztuka na pograniczu sprzedaży, zarządzania projektem i konsultingu. Po kilku latach z nami powstaniesz jak feniks z popiołów i zostaniesz wszechstronnym managerem sprzedaży i relacji z klientami, z nietuzinkową wiedzą produktową i procesową.

Sandra Schindler

Dyrektor Sprzedaży

Nasza codzienność to wyzwania. Dynamika, budowanie sukcesu klientów dzięki naszym sukcesom indywidualnym i zespołowym. Prowadzimy konsultacyjną sprzedaż licencji i projektów, pomagamy firmom w osiąganiu celów biznesowych poprzez wdrażanie rozwiązań lidera Customer Experience - Salesforce. Do tego duża dawka pozytywnego klimatu, humoru, ironii i dystansu. Ciężka praca przeplata się ze śmiechem. Mój zespół skupia się na poszukiwaniu nowych klientów biznesowych i wdrażaniu u nich rozwiązań Salesforce, przede wszystkim w Polsce, ale podróże poza granice kraju nie są nam obce. Mamy wsparcie Business Development, pracujemy na ciepłych leadach, odpowiadamy za pipeline i wynik. Dużo rozmawiamy, prezentujemy, sprzedajemy, dowozimy. Współpracujemy bardzo blisko z klientami (Biznes i IT), naszym delivery oraz reprezentantami Salesforce.

Piotr Lempkowski

Manager Zespołu Salesforce for Business

Dołączając do naszego zespołu zyskasz gwarancję współpracy z największymi globalnymi firmami, z różnych sektorów. Kluczowe jest dla nas budowanie długofalowych, partnerskich relacji z klientami, opartych na wzajemnym zaufaniu. Domeną naszego zespołu jest z jednej strony bezpośrednia współpraca z działami IT po stronie klientów, a z drugiej z delivery w Craftware. Z tego względu konieczne jest systematyczne zgłębianie tajników IT. Większość naszych klientów ma już wdrożony Salesforce. My im pomagamy jak najlepiej z niego korzystać - rozmawiamy o adopcji systemu, szkoleniach dla użytkowników oraz specjalistów IT. W zakresie oferowanych przez nas usług są też kompleksowe projekty IT, a także powdrożeniowe wsparcie systemów w modelu managed service oraz team leasing. Oczekiwania naszych partnerów są bardzo zróżnicowane i często potrafią nas zaskoczyć, dlatego kreatywność, elastyczność i otwarty umysł są u nas cechami mocno pożądanymi :-)

Lidia Sybicka

Manager Zespołu Corporate Customers

Kogo szukamy

Do naszego zespołu sprzedaży szukamy osób na stanowiska:

 • Key Account Manager (rozwiązania chmurowe) do zespołu Lidii Sybickiej (Corporate Customers)
Jeśli myślisz, że "zjadłeś zęby" na sprzedaży IT i brak Ci wyzwań - zapraszamy do świata Craftware!
Piotr Lempkowski
Manager Zespołu Salesforce for Business

Jakich kompetencji szukamy?

Aplikuj do nas, jeżeli:

 • masz doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług IT
 • lubisz i potrafisz komunikować się w języku angielskim – międzynarodowy biznes stoi przed nami otworem, nie zamykamy się jedynie na klientów z Polski
 • uważasz, że sprzedaż to coś, w czym chcesz się dalej rozwijać – lubisz dynamiczne środowisko pracy, współpracę z zespołami technicznymi, nakręca Cię rozwijanie biznesu, osiąganie celów sprzedażowych ale…
 • jednocześnie uważasz, że praca to nie wszystko – masz swoje pasje, lubisz ludzi, budujesz dobre relacje z otoczeniem 🙂

Jeżeli w opisie odnalazłeś siebie to znak, że koniecznie musimy porozmawiać 🙂 !

Poznaj pozostałe osoby z zespołu sprzedaży

W zespole Salesforce for Business odpowiadam za średnie i duże firmy. Moja codzienna praca to niezwykle ekscytujące balansowanie na krawędzi kilku światów. Po pierwsze świata klientów - pełnego oczekiwań wobec nowego systemu (które często trzeba pomóc odkryć i sformułować), w którym funkcjonujemy przede wszystkim na bezpośrednich spotkaniach, eventach biznesowych (z demo i prezentacjami) i oczywiście przez telefon. Dalej świata delivery Craftware - czekającego na nowe, ciekawe projekty, w którym uczę się o Salesforce najwięcej, bo każdy z tych projektów jest nieco inny. Także świata Salesforce - pędzącego w zgiełku ciepłych i gorących leadów, targetów, eventów, szkoleń, webinarów, wspólnych spotkań, calli, nowych pomysłów i inicjatyw na rozwijanie pipeline'u. A także świata zespołu sprzedaży - gdzie nie brakuje wsparcia od bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek, brainstormingu, dobrej atmosfery do pracy i rozwoju, okraszonej poczuciem humoru i całym workiem dystansu.

Marek Ceglarz

Account Manager

Nazywam się Konrad i stanowię około 50% naszego zespołu odpowiedzialnego za Business Development i marketing w sieci. Czym zajmuję się na co dzień w Craftware? W głównej mierze odpowiadam za generowanie nowego biznesu wśród klientów korporacyjnych. Brzmi tajemniczo i złowieszczo? Nic bardziej mylnego – to bardzo satysfakcjonująca praca pozwalająca na nawiązywanie nowych znajomości biznesowych, budowanie szerokiej sieci kontaktów i rozwijanie swojej kreatywności przy tworzeniu treści marketingowych. Eventy biznesowe, konferencje, webinary. Kampanie mailingowe, czy networking na Linkedinie. Wachlarz możliwości jest naprawdę szeroki i nie pozwala mi nudzić się w codziennej pracy. A co jest w tym wszystkim najważniejsze? W Craftware naprawdę masz wpływ na to co robisz - ja nie wykonuję jedynie zleconych mi zadań, ale również je sobie kreuję, a nagrodą jest ogromna satysfakcja, gdy przynoszą one odpowiednie efekty.

Konrad Sikora

Business Online Development and Marketing Online Specialist

W Craftware zajmuję się marketingiem i rozwojem biznesu. Wspieram zespół kolegów pracujących z lokalnymi firmami. Dużą częścią mojej pracy jest organizacja wydarzeń biznesowych, które robimy w całej Polsce opowiadając naszym potencjalnym klientom o Salesforce. Poza tym szukam ciepłych i jeszcze cieplejszych leadów dla naszych handlowców, koordynuję firmowe kanały social media. W pracy najbardziej lubię to, że całym zespołem jesteśmy zaangażowani w to co robimy i zależy nam na wyniku. Czujemy, że wszyscy uderzamy do tej samej bramki. Nie brak nam wszystkim dystansu i autoironii i prawdopodobnie dlatego tak dobrze nam się współdziała. Prywatnie lubię się śmiać, często z samej siebie.

Aleksandra Pasek

Business Online Development and Marketing Online Specialist

Cześć, jestem Sławek. W Craftware pracuję na stanowisku Key Account Managera. Jak wygląda moja praca? Może ujmę to tak: globalni klienci, korporacje, działy IT, ciekawe projekty, rozbudowane struktury i procesy decyzyjne, wysublimowane potrzeby, kompetencje i partnerzy technologiczni - to z jednej strony. Współpraca z wewnętrznym delivery, nasz dział HR (najlepszy!), rekrutacje, rekomendacje, oferty, szkolenia, serwisy i team leasing - to druga strona. Po środku ja, multitaksing i obsługa wielu wątków zawsze w cenie :) Zespół? Pomocny na co dzień. Serce firmy, pełne zapału i energii. Barwni ludzie o szerokich zainteresowaniach. Literatura, motocykle, koszykówka, podróże, jeździectwo, rowery, gotowanie - przy kawie porozmawiasz niemal o wszystkim!

Sławomir Patrzałek

Key Account Manager

Na co dzień odpowiadam za koordynację procesów związanych m.in. z organizacją podróży naszych Specjalistów czy przygotowywaniem oraz obiegiem dokumentów. Wspieram zespół niemal przy każdym etapie procesu sprzedażowego, więc moje zadania są zróżnicowane, a to sprawia, że praca, którą wykonuję jest ciekawa i cały czas pozwala mi się rozwijać.

Marta Tyniec

Account Manager

Dlaczego warto z nami pracować?

 • Twoje kompetencje sprzedażowe wzrosną! Zadbają o to doświadczeni i pełni pasji Managerowie, gotowi dzielić się wiedzą.
 • Jakość dostarczanych przez nas usług przynosi nam dumę. Współpracujemy z największymi graczami na rynku, takimi jak Roche, Aegon, Jean Louis David, Alior Leasing, eRecruiter, Grecos itd.
 • Czeka Cię praca z najlepszymi! Salesforce regularnie nagradza nas za sprawne zamykanie lejka sprzedażowego. Tylko przez ostatnie dwa lata zrealizowaliśmy ok. 320 projektów dla ok. 30 klientów! 
 • Tak zgrany, profesjonalny, z niebanalnym poczuciem humoru i ogromny sercem do pracy zespół, spotkasz tylko w Craftware! Dodatkowo bombowa, wyluzowana i życzliwa atmosfera w pracy, która przyciąga do nas jak magnes.
 • Zapomnij o korporacji. Stanowisko pracy znajdziesz w przytulnej willi z ogrodem, kanapami, pufami i ogromnym tarasem, gdzie spotykamy się na obiedzie 🙂
 • Obfity worek benefitów m.in. karta sportowa, opieka medyczna czy wsparcie w rozwoju są do Twojej dyspozycji.

Aplikuj

Zainteresowaliśmy Cię? By rozwijać się z nami, aplikuj!

 

Key Account Manager (rozwiązania chmurowe)