Rekrutacja do Działu Sprzedaży trwa!

Rekrutacja do Działu Sprzedaży trwa!

Dzięki osiągnięciom zespołu sprzedaży nasza firma bardzo intensywnie się rozwija. Zatrudniamy obecnie około 240 osób i ciągle rośniemy. Chcemy to robić jeszcze szybciej, więc poszukujemy ambitnych osób, które będą miały realny wpływ na kolejne sukcesy i kroki podejmowane przez Craftware. Być może to właśnie Ty?

Dlaczego warto z nami pracować?

 • Rozwiniesz swoje kompetencje sprzedażowe i znajomość branży IT, a zadbają o to doświadczeni managerowie, gotowi dzielić się wiedzą
 • Współpracujemy z największymi graczami na rynku, takimi jak Roche, Aegon, Generali, Jean Louis David, Alior Leasing, eRecruiter, Grecos, itd.
 • W ciągu ostatnich kilku lat zdobywaliśmy co roku nagrody dla najlepszego partnera Salesforce w regionie
 • Staniesz się częścią zgranej drużyny, w której pracują dobrzy ludzie, pełni poczucia humoru, dystansu do siebie i chęci pomocy
 • Szybko zapomnisz o wykrochmalonym korpo. Pracujemy w przytulnej willi z ogrodem, kanapami, pufami i ogromnym tarasem, gdzie latem imprezujemy
 • Otrzymasz pakiet benefitów obejmujący m.in. kartę sportowa, opiekę medyczną, czy lekcje językowe

Nasza codzienność to wyzwania. Dynamika, budowanie sukcesu klientów dzięki naszym sukcesom indywidualnym i zespołowym. Prowadzimy konsultacyjną sprzedaż licencji i projektów, pomagamy firmom w osiąganiu celów biznesowych poprzez wdrażanie rozwiązań lidera Customer Experience - Salesforce. Do tego duża dawka pozytywnego klimatu, humoru, ironii i dystansu. Ciężka praca przeplata się ze śmiechem. Mój zespół skupia się na poszukiwaniu nowych klientów biznesowych i wdrażaniu u nich rozwiązań Salesforce, przede wszystkim w Polsce, ale podróże poza granice kraju nie są nam obce. Mamy wsparcie Business Development, pracujemy na ciepłych leadach, odpowiadamy za pipeline i wynik. Dużo rozmawiamy, prezentujemy, sprzedajemy, dowozimy. Współpracujemy bardzo blisko z klientami (Biznes i IT), naszym delivery oraz reprezentantami Salesforce.

Piotr Lempkowski

Manager Zespołu Salesforce for Business

Dołączając do naszego zespołu zyskasz gwarancję współpracy z największymi globalnymi firmami, z różnych sektorów. Kluczowe jest dla nas budowanie długofalowych, partnerskich relacji z klientami, opartych na wzajemnym zaufaniu. Domeną naszego zespołu jest z jednej strony bezpośrednia współpraca z działami IT po stronie klientów, a z drugiej z delivery w Craftware. Z tego względu konieczne jest systematyczne zgłębianie tajników IT. Większość naszych klientów ma już wdrożony Salesforce. My im pomagamy jak najlepiej z niego korzystać - rozmawiamy o adopcji systemu, szkoleniach dla użytkowników oraz specjalistów IT. W zakresie oferowanych przez nas usług są też kompleksowe projekty IT, a także powdrożeniowe wsparcie systemów w modelu managed service oraz team leasing. Oczekiwania naszych partnerów są bardzo zróżnicowane i często potrafią nas zaskoczyć, dlatego kreatywność, elastyczność i otwarty umysł są u nas cechami mocno pożądanymi :-)

Lidia Sybicka

Manager Zespołu Corporate Customers

Marketing automation, Social Media, Content Marketing, Lead Generation i wiele innych aspektów nowoczesnego marketingu to nasza codzienność. Dzięki temu że jesteśmy Platynowym partnerem Salesforce, mamy dostęp do najnowszych narzędzi i informacji. Budujemy komunikację z naszymi klientami zarówno w sieci jak i podczas wielu eventów które orgaznizujemy samodzielnie lub z partnerami. Cały zespół marketingu codziennie mierzy się z nowymi wyzwaniami, szuka nowych sposobów dotarcia do klientów, dzięki czemu wszyscy uczymy się nowych rzeczy, nie stoimy w miejscu. Nasze motto „ Nie oczekuj innych efektów, robiąc to samo".

Jakub Ładyński

Manager zespołu Marketingu

Kogo aktualnie poszukujemy

Do naszego zespołu sprzedaży szukamy aktualnie osoby na stanowisko:

 

 

Jakich kompetencji szukamy?

Aplikuj do nas, jeżeli:

 • masz doświadczenie w sprzedaży produktów (software, SAS) lub usług IT,
 • poświadasz umiejętność sprzedaży w modelu consultingowym,
 • potrafisz sprawnie zarządzać kilkoma tematami jednocześnie,
 • chcesz stać się częścią świata Salesforce, najszybciej rozwijającej się technologii CRM dla biznesu,
 • lubisz i potrafisz komunikować się w języku angielskim,
 • pojęcia takie jak rozwiązania chmurowe czy CRM nie są Ci obce,
 • uważasz, że sprzedaż to coś, w czym chcesz się dalej rozwijać – lubisz dynamiczne środowisko pracy, współpracę z zespołami technicznymi, nakręca Cię rozwijanie biznesu, ale…
 • jednocześnie uważasz, że praca to nie wszystko – masz swoje pasje, lubisz ludzi, budujesz dobre relacje z otoczeniem 🙂

Poznaj nasz zespół sprzedaży i marketingu

W zespole Salesforce for Business odpowiadam za średnie i duże firmy. Moja codzienna praca to niezwykle ekscytujące balansowanie na krawędzi kilku światów. Po pierwsze świata klientów - pełnego oczekiwań wobec nowego systemu (które często trzeba pomóc odkryć i sformułować), w którym funkcjonujemy przede wszystkim na bezpośrednich spotkaniach, eventach biznesowych (z demo i prezentacjami) i oczywiście przez telefon. Dalej świata delivery Craftware - czekającego na nowe, ciekawe projekty, w którym uczę się o Salesforce najwięcej, bo każdy z tych projektów jest nieco inny. Także świata Salesforce - pędzącego w zgiełku ciepłych i gorących leadów, targetów, eventów, szkoleń, webinarów, wspólnych spotkań, calli, nowych pomysłów i inicjatyw na rozwijanie pipeline'u. A także świata zespołu sprzedaży, dobrej atmosfery do pracy i rozwoju, okraszonej poczuciem humoru i całym workiem dystansu. Moje motto to"make friends first, make sales second, make love third. In no particular order."

Marek Ceglarz

Account Manager

Cześć, jestem Sławek. W Craftware pracuję na stanowisku Key Account Managera. Jak wygląda moja praca? Może ujmę to tak: globalni klienci, korporacje, działy IT, ciekawe projekty, rozbudowane struktury i procesy decyzyjne, wysublimowane potrzeby, kompetencje i partnerzy technologiczni - to z jednej strony. Współpraca z wewnętrznym delivery, nasz dział HR (najlepszy!), rekrutacje, rekomendacje, oferty, szkolenia, serwisy i team leasing - to druga strona. Po środku ja, multitaksing i obsługa wielu wątków zawsze w cenie :) Zespół? Pomocny na co dzień. Serce firmy, pełne zapału i energii. Barwni ludzie o szerokich zainteresowaniach. Literatura, motocykle, koszykówka, podróże, jeździectwo, rowery, gotowanie - przy kawie porozmawiasz niemal o wszystkim!

Sławomir Patrzałek

Key Account Manager

Na co dzień odpowiadam za koordynację procesów związanych m.in. z organizacją podróży naszych Specjalistów czy przygotowywaniem oraz obiegiem dokumentów. Wspieram zespół niemal przy każdym etapie procesu sprzedażowego, więc moje zadania są zróżnicowane, a to sprawia, że praca, którą wykonuję jest ciekawa i cały czas pozwala mi się rozwijać.

Agnieszka Łyszcz

Account Manager

Na co dzień odpowiadam za koordynację procesów związanych m.in. z organizacją podróży naszych Specjalistów czy przygotowywaniem oraz obiegiem dokumentów. Wspieram zespół niemal przy każdym etapie procesu sprzedażowego, więc moje zadania są zróżnicowane, a to sprawia, że praca, którą wykonuję jest ciekawa i cały czas pozwala mi się rozwijać.

Marta Tyniec

Account Manager

W zespole marketingu odpowiadam za komunikację i działania PR. Tworzę content na stronę internetową i do social mediów. Przygotowuję materiały marketingowe i odpowiadam za promocję autorskich rozwiązań Craftware. Wspieram kolegów w generowaniu leadów i działaniach związanych z rozwojem biznesu. Co najbardziej lubię w swojej pracy? To, że mając różne charaktery, odmienne style pracy i inne zainteresowania tworzymy zgrany zespół. Jeśli więc kręci Cię wyścig szczurów albo przepychanki korporacyjne, to u nas będziesz się nudził. My stawiamy na partnerskie relacje, wzajemny szacunek i wsparcie. Jeśli dołączysz do nas, nie obędziesz się jednak bez sporej dawki poczucia humoru oraz dystansu do siebie.

Ewa Woźniak

Marketing Specialist

W Craftware zajmuję się marketingiem i rozwojem biznesu. Wspieram zespół kolegów pracujących z lokalnymi firmami. Dużą częścią mojej pracy jest organizacja wydarzeń biznesowych, które robimy w całej Polsce opowiadając naszym potencjalnym klientom o Salesforce. Poza tym szukam ciepłych i jeszcze cieplejszych leadów dla naszych handlowców, koordynuję firmowe kanały social media. W pracy najbardziej lubię to, że całym zespołem jesteśmy zaangażowani w to co robimy i zależy nam na wyniku. Czujemy, że wszyscy uderzamy do tej samej bramki. Nie brak nam wszystkim dystansu i autoironii i prawdopodobnie dlatego tak dobrze nam się współdziała. Prywatnie lubię się śmiać, często z samej siebie.

Aleksandra Pasek

Product Marketing Manager

W Cratware odpowiadam za działania marketingowe, głównie w obszarze klientów korporacyjnych. W co dokladnie jestem zaangażowany? Eventy biznesowe, konferencje, webinary. Tworzenie materiałów na social media, stronę internetową, naszego bloga. Kampanie mailingowe, czy networking na Linkedinie. Co jest w tym wszystkim najważniejsze? W Craftware naprawdę masz wpływ na to co robisz - nie wykonuję jedynie zleconych mi zadań, ale przede wszystkim je sobie kreuję. Jednak to, co tak naprawdę sprawia, że z przyjemnością przychodzę co rano do pracy, to ludzie - profesjonaliści, ale z ogromnym dystansem do siebie i otaczającego ich świata, z ogromnym poczuciem humoru i sercem na dłoni. Zgodnie ze słowami Michaela Scotta - "Ludzie, z którymi pracujesz, gdy to zrozumiesz, są Twoimi najlepszymi przyjaciółmi".

Konrad Sikora

Product Marketing Manager

Aplikuj

Zainteresowaliśmy Cię? By rozwijać się z nami, aplikuj!

Kliknij by aplikować na pozycję Account Managera.