Czym się będziesz zajmował:

  • Zarządzaniem oraz tworzeniem planu i strategii testów,
  • Zarządzaniem zespołem testerów i koordynowaniem zadań,
  • Współpracą z biznesem w zakresie ustalania zakresu testów,
  • Przygotowywaniem scenariuszy i przypadków testowych,
  • Wykonywaniem testów manualnych wraz z dokumentowaniem ich przebiegu i wyników,
  • Proponowaniem oraz wdrażaniem rozwiązań poprawiających jakość i efektywność procesu testowego,
  • Tworzeniem dokumentacji testowej,
  • Nadzorowaniem testów i defektów w trakcie fazy UAT,
  • Bliską współpracą z Analitykiem Biznesowym.

Czego potrzebujesz, aby realizować powierzone zadania:

  • Wykształcenia wyższego technicznego,
  • 5 lat doświadczenia w testowaniu oprogramowania, z czego co najmniej 2 lat w roli Test Leada,
  • Praktycznej znajomości narzędzi wspierających testy (HP ALM, Jira, inne),
  • Doświadczenia w testowaniu aplikacji webowych i mobilnych,
  • Doświadczenia i wiedzy z zakresu zarządzaniu ludźmi, mentoringu i coachingu, chęci wzmacniania zdolności liderskich,
  • Umiejętności identyfikacji i zarządzania ryzykiem,
  • Zdolności interpersonalnych,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (praca w międzynarodowym środowisku),
  • Elastyczności w uczestnictwie w spotkaniach poza standardowymi godzinami pracy,

Mile widziane doświadczenie z projektami Salesforce.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Możliwość pracy w 100% zdalnej.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Różne formy współpracy.
  • Kartę Multisport.
  • Opiekę medyczną.
  • Zwrot kosztów zdanych certyfikatów.
  • Świetną atmosferę pracy.
  • Swobodny dress code.
  • Ubezpieczenie grupowe.
Zainteresowania

Opiekun rekrutacji
  • Na co dzień zajmuję się rekrutacjami i wsparciem zespołów testerskich w obszarze HR. Większość kariery zawodowej związałam z firmami IT. W Craftware cenię to, że mimo sporej liczby pracowników, ciągle zachowuje startupową atmosferę.