Czym się będziesz zajmował:

  • Analizą systemu dostarczanego przez zewnętrznego dostawcę (custom)
  • Zarządzaniem oraz tworzeniem planu i strategii testów,
  • Zarządzaniem zespołem testerów i koordynowaniem zadań,
  • Współpracą z biznesem w zakresie ustalania zakresu testów,
  • Przygotowywaniem scenariuszy i przypadków testowych dla biznesu,
  • Doprecyzowaniem zakresu testów z biznesem oraz analitykiem
  • Proponowaniem oraz wdrażaniem rozwiązań poprawiających jakość i efektywność procesu testowego,
  • Tworzeniem dokumentacji testowej,
  • Nadzorowaniem testów i defektów w trakcie fazy UAT.

Czego potrzebujesz aby wykonywać powierzone zadania:

  • Wykształcenia wyższego technicznego,
  • 5 lat doświadczenia w testowaniu oprogramowania, z czego co najmniej 2 lat w roli koordynatora testów,
  • Praktycznej znajomości narzędzi wspierających testy (HP ALM, Jira, inne),
  • Znajomość wymagań i procesów regulacyjnych SDLC.
  • Umiejętności identyfikacji i zarządzania ryzykiem,
  • Zdolności interpersonalnych,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (praca w międzynarodowym środowisku),

Co oferujemy:

  • możliwa praca 100% zdalnie, w tym po Covid19,
  • dedykowany budżet szkoleniowy oraz szkolenia wewnętrzne – zarówno kompetencji miękkich, językowych (lekcje angielskiego) jak i Salesforcowych,
  • pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, na życie, pakiet multisport), biblioteczka do Twojej dyspozycji,
  • Różne formy współpracy (UoP lub B2B),
  • W przypadku chęci pracy z biura: dostępne dwie lokalizacje ze strefą chillout w Łodzi i Warszawie. Dodatkowo możliwe dofinansowanie do wynajmu lokalu biurowego,
  • Owocowe wtorki.
Dołącz do nas!
Opiekun rekrutacji
  • Do Craftware dołączyłam we wrześniu 2020 roku. Posiadam 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, głównie na stanowiska programistyczne. Dział zarządzania zasobami ludzkimi w firmie IT pozwala mi w codziennej pracy łączyć pasję oraz rozwój. A prywatnie dla równowagi – basen i dobra książka.