Czym się będziesz zajmował:

  • Pełne zarządzanie procesem rekrutacyjnym na stanowiska: IT, sprzedażowe, backoffice (od konsultacji z Hiring Managerem, direct search, screening, po złożenie oferty i ewentualne negocjacje)
  • Budowanie i rozwijanie partnerskich relacji z kandydatami
  • Tworzenie i publikacja ogłoszeń w sieci
  • Angażowanie się w inne zadania z obszaru HR

Czego potrzebujesz aby wykonywać powierzone zadania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. rok)
  • Dostępność do pracy min. 3 dni w tygodniu z biura w Łodzi (po okresie próbnym 1-2 dni)
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne (wyższe niż możesz się tego spodziewać :))
  • Umiejętność negocjacji i wysokiej kreatywności w dotarciu do kandydata oraz zainteresowaniu go Naszą ofertą
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, gdy każda rekrutacja jest na “wczoraj” 🙂
  • Samodzielność w wykonywanych zadaniach po kompleksowym wdrożeniu z Naszej strony
  • Język angielski na poziomie umożliwiających swobodną komunikację.

Co oferujemy:

  • Pracę w zespole składającym się z totalnie różnych charakterów, które razem tworzą jeden, niezawodny zespół HR 🙂
  • Kompleksowe wdrożenie w nowe obowiązki i wsparcie doświadczonych specjalistów
  • Ciągły rozwój i dbanie o brak nudy w pracy
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Długotrwałą współpracę – nasz zespół z roku na rok się powiększa!
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Dofinansowanie nauki języka angielskiego
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dofinansowanie coworkingu
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Elastyczny czas pracy
  • Bonusy za polecenia nowych pracowników
  • Spotkania integracyjne
  • Świadczenia socjalne (dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne, dofinansowanie żłobka)
  • Wsparcie specjalistów (psycholog, dietetyk, coaching, psycholog biznesu, pomoc prawna)
  • Strefa relaksu (piłkarzyki, stół do ping ponga, gry wideo)
  • Firmowa biblioteczka
  • Brak dress code’u
  • Możliwość pracy zdalnej
Dołącz do nas!
Opiekun rekrutacji
  • Do Craftware dołączyłam we wrześniu 2020 roku. Posiadam 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, głównie na stanowiska programistyczne. Dział zarządzania zasobami ludzkimi w firmie IT pozwala mi w codziennej pracy łączyć pasję oraz rozwój. A prywatnie dla równowagi – basen i dobra książka.