Czym się będziesz zajmował:

  • administracją, utrzymaniem, rozwojem i wsparciem platformy ServiceNow dla globalnej organizacji
  • automatyzacją procesów przy użyciu ServiceNow
  • implementacją nowych funkcjonalności na podstawie wymagań biznesowych oraz wsparcie istniejących procesów ITSM
  • nadzorem nad platformą, aktualizacjami i implementacją nowych modułów
  • integracją z infrastrukturą i aplikacjami oraz systemami zarządzania konfiguracją
  • szkoleniami dla społeczności IT w razie potrzeby

Czego potrzebujesz, aby realizować powierzone zadania:

  • doświadczenia w administrowaniu i programowaniu platformy ServiceNow we wszystkich komponentach ITSM
  • doświadczenia w tworzeniu i administrowaniu rozwiązaniami Service Desk i Organizational Change
  • bardzo dobrej znajomość najlepszych praktyk w zakresie rozwiązań w zakresie dostarczania usług
  • bardzo dobrych umiejętności analitycznych
  • doświadczenia w modułach Agile Teams
  • doświadczenia w integrowaniu Jira z ServiceNow

Co oferujemy?

  • formę współpracy opartą o B2B  lub umowę o pracę
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatną opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owocowe wtorki
  • zniżki na produkty firmowe i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteczka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • strefę relaksu
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • wsparcie zewnętrznego psychologa
Dołącz do nas!
Opiekun rekrutacji
  • Prowadzę procesy rekrutacyjne oraz wspieram Managerów w obszarze HR Business Partneringu. W pracy najbardziej cenię poznawanie nowych ludzi oraz różnorodność wyzwań, z którymi przychodzi mi się mierzyć na co dzień. Moje pasje to wizaż i aranżacja wnętrz.