Czego potrzebujesz, aby realizować powierzone zadania:

  • Znajomość zagadnień i procesów ETL w zakresie integracji systemów informatycznych oraz migracji danych
    • Używane narzędzia: Informatica Cloud, Talend
    • Przykłady integracji : Data Warehouse, CRM (nie tylko Salesforce), Marketo,
  • Znajomość działania relacyjnych baz danych wraz z analizą danych (MSSQL Server, PostgreSQL)
  • Znajomość SQL
  • Wiedza w zakresie profilowania i analizy danych źródłowych
  • Doświadczenie w obszarze MDM i Data Quality
  • Znajomość obszaru testowania i weryfikacji danych
  • Umiejętności rozwiązywania problemów
  • Biegła komunikacja w języku angielskim
  • Techniczne rozumienie implementowanych procesów zarządzającymi danymi
    (nice to have – umiejętności deweloperskie)
  • Nice to have Salesforce.com:
    • Znajomość produktów platformy
    • Znajomość modelu danych i specyfiki zarządzania nimi
    • Obycie z narzędziami wspierającymi pracę w środowisku

Wymagamy:

  • Umiejętność implementacji rozwiązań w specjalistycznych narzędziach (lub ich biegłe rozumienie i współpraca z deweloperami)
  • Doradztwo w zakresie mierzenia, czyszczenia, wzbogacania i podnoszenia jakości danych
  • Analiza oraz prowadzenie procesu migracji danych

Co możemy Ci zaoferować:

  • Możliwa praca 100% zdalnie, w tym po Covid19,
  • Dedykowany budżet szkoleniowy oraz szkolenia wewnętrzne – zarówno kompetencji miękkich, językowych (lekcje angielskiego) jak i Salesforcowych,
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, na życie, pakiet multisport), biblioteczka do Twojej dyspozycji,
  • Różne formy współpracy (UoP lub B2B),
  • W przypadku chęci pracy z biura: dostępne dwie lokalizacje ze strefą chillout w Łodzi i Warszawie. Dodatkowo możliwe dofinansowanie do wynajmu lokalu biurowego.
Dołącz do nas
Opiekun rekrutacji
  • Do Craftware dołączyłam w listopadzie 2020 roku. Z branżą HR związana jestem od ponad 6 lat (rekrutacje, szkolenia, EB, rozwój). Dotychczas realizowałam rekrutacje na różne poziomy stanowisk we wszystkich możliwych obszarach biznesowych dla branży bankowej, finansów oraz IT. Wolny czas spędzam na torach wyścigowych bądź w kuchni, czarując rozmaite pyszności.