Poznajmy się

Ludzie to największa wartość Craftware. Ich wiedza, zaangażowanie i doświadczenie. Mamy wspólne wartości, kulturę organizacyjną i cele. Dbamy o przyjazną atmosferę pracy oraz zachowanie work-life-balance. Nasze relacje opieramy na zaufaniu i szacunku względem drugiego człowieka. Kierujemy się zasadą mówiącą, że niemożliwe nie istnieje, dlatego zawsze szukamy najlepszych rozwiązań. Nie boimy się wyzwań, bo technologia to obszar, który jest naszą pasją.

Dostarczamy rozwiązania oparte o technologię Salesforce. W czerwcu 2019 Salesforce po raz trzynasty z rzędu został uznany w raporcie Magic Quadrant, przygotowywanym przez Gartnera, za lidera rozwiązań do automatyzacji sprzedaży. Od 2017 roku Craftware ma status Platynowego Partnera Salesforce, który jest najwyższym potwierdzeniem naszych kompetencji.

Nasze wartości

 • Transparentność

  Kierujemy się zasadą, że klient ma wgląd w każdy etap realizowanego projektu i na bieżąco jest informowany o statusie prac.

 • Wysoka jakość

  Przy realizacji projektów nade wszystko kładziemy nacisk na jakość wykonania zlecanych nam zadań.

   

 • Wiedza

  Jesteśmy ekspertami, czego dowodzi ponad 200 zdanych certyfikatów branżowych przez naszych pracowników.

 • Zaangażowanie

  Każdy projekt rozpoczynamy serią spotkań z klientem, aby poznać jego potrzeby, cele oraz zrozumieć wyzwania, przed którymi stoi.

Nasz zespół

Obecnie nasz zespół liczy ponad 280 osób. Wśród nas są: kierownicy projektów, scrum masterzy, analitycy, testerzy, deweloperzy, programiści, architekci, serwis managerowie, specjaliści od marketingu, sprzedaży, księgowości i administracji. Każda osoba jest tak samo ważna, ponieważ pozwala rozwijać firmę i świadczyć usługi naszym klientom na najwyższym poziomie.

Jak pracujemy

 • Każdą współpracę rozpoczynamy od rozmowy z klientem. Poznajemy jego potrzeby i cele biznesowe. Chcemy zrozumieć co kieruje zmianą, którą chce przeprowadzić w swojej organizacji.

 • Ustalamy minimalny zakres usług (Minimum Viable Product), który przyniesie szybką korzyść i będzie motywował do dalszych zmian.

 • Kiedy poznamy cele biznesowe klienta, dobieramy produkty Salesforce, które najlepiej pomogą osiągnąć oczekiwany efekt.

 • Przeprowadzamy organizację przez proces realizacji projektu i stopniowego wdrażania zmian.

  icon platforma produkt
 • Wspieramy naszych klientów w utrzymaniu i dalszym rozwoju ich rozwiązań opartych na platformie Salesforce.

  icon sprzedaż produkt

Nasze certyfikaty

Chcesz poznać nas bliżej?

Sprawdź nasze oferty pracy.