Szukasz pierwszej pracy w IT? Zależy Ci na miejscu, w którym nauczysz się jednej z najbardziej cenionych na rynku technologii? Chcesz rozwinąć praktyczną umiejętność tworzenia oprogramowania, zgodnie z najwyższymi standardami? Dołącz do naszej Akademii i rozpocznij swoją przygodę z IT!

Wybierz swoją ścieżkę

W Craftware duży nacisk kładziemy na edukację i dzielenie się wiedzą. Akademię Salesforce, uruchomiliśmy z myślą o osobach, które stawiają pierwsze kroki w programowaniu Salesforce lub testowaniu komercyjnym. Z myślą o nich przygotowaliśmy 2 rodzaje ścieżek:

  • programistyczną

Dedykujemy osobom, które znają języki programowania (najlepiej Java) i chcą spróbować programowania w Salesforce. Do tej ścieżki zapraszamy studentów informatyki, którzy chcą zdobyć pierwsze zawodowe doświadczenia.

  • testerską

To ścieżka dla osób, które mają pewne doświadczenie w testowaniu np. skończyły Bootcamp i czują, że to jest obszar, którym chciałyby się zajmować w przyszłości. Dodatkowo, jeśli słowa takie jak “ISTQB” czy “czarna skrzynka” nie wywołują u Ciebie zdziwienia to warto się zainteresować tym programem.

 

Dlaczego Salesforce?

Salesforce to obecnie jeden z najpopularniejszych i najszybciej rozwijających się globalnych dostawców rozwiązań IT dla biznesu. Od 20 lat oferuje aplikacje chmurowe w obszarze sprzedaży, obsługi klienta, marketingu, społeczności i analizy. Pracując w technologii Salesforce:

  • zyskasz możliwość pracy w nowoczesnym systemie działającym w trybie Software as a Service
  • masz perspektywę rozwoju zawodowego, ponieważ Salesforce to obecnie jedna z najbardziej popularnych technologii programistycznych na świecie
  • będziesz pracował z najlepszymi, bo Salesforce to najszybciej rozwijająca się i największa firma tworząca aplikacje w chmurze

 

Dołącz do nas

Akademia będzie trwała trzy miesiące. Jej program został stworzony w oparciu o przykłady z życia, dzięki czemu jest praktyczny i przygotowuje do pracy w projektach komercyjnych.

Uczestnicy Akademii mają swoich mentorów, którzy regularnie oceniają i dają konstruktywne informacje zwrotne. Nie zostawiamy naszych podopiecznych samych sobie. Obserwujemy Wasz rozwój i staramy się go odpowiednio ukierunkować.

Jeśli spodoba Ci się technologia Salesforce i będziesz dzielił nasze wartości oraz kulturę organizacyjną to po zakończonym stażu możesz liczyć na dołączenie do zespołu Craftware i pracy w projektach dla naszych klientów.

Brzmi zachęcająco? Dołącz do nas wysyłając CV na adres: hr@craftware.pl