Akademia_Salesforce
Dołącz do ekscytującego świata Salesforce!

Szukasz pierwszej pracy w IT? Chcesz rozwinąć praktyczną umiejętność tworzenia oprogramowania, zgodnie z najwyższymi standardami? Salesforce to obecnie jeden z najpopularniejszych i najszybciej rozwijających się globalnych dostawców rozwiązań IT dla biznesu. Od 20 lat oferuje aplikacje chmurowe w obszarze sprzedaży, obsługi klienta, marketingu, społeczności i analizy.

Popularność Salesforce spowodowała, że zapoczątkowaliśmy Akademię Craftware – inicjatywę, dzięki której w ramach płatnego, kilkumiesięcznego stażu edukujemy specjalistów w różnych specjalizacjach – od developerów, poprzez testerów, analityków, czy konsultantów. Do tej pory odbyło się już siedem edycji.

Jej program został stworzony w oparciu o przykłady z życia, dzięki czemu jest praktyczny i przygotowuje do pracy w projektach komercyjnych. Uczestnicy Akademii mają swoich mentorów, którzy regularnie oceniają i dają konstruktywne informacje zwrotne. Co więcej, uczestnikom Akademii oferujemy możliwość nawiązania stałej współpracy po jej zakończeniu.

Dlaczego warto?
 • icon_usprawnij-wspolprace

  Szansa na rozpoczęcie kariery w IT

  Udział w Akademii to doskonały pierwszy krok do wejścia do świata technologii i rozwój kariery

 • icon_holistyczne-podejscie

  Przyszłościowa technologia

  Salesforce to zyskujące coraz większą popularność rozwiązanie, który stworzy ponad 6 mln nowych miejsc pracy do 2024 roku

 • icon_doswiadczeni eksperci

  Nauka pod okiem mentorów

  W Akademii będziesz się uczył pod okiem doświadczonych ekspertów, zawsze gotowych do pomocy

 • icon_cenny-czas-twoich-pracownikow-1

  Niekorporacyjna atmosfera

  W Craftware na pierwszym miejscu stawiamy ludzi i dbamy o to, by każdy czuł się u nas swobodnie

Poznaj uczestników poprzedniej edycji
Nasze Akademie
1/3
 • Program przekwalifikowań

  Czy programujesz w Javie, C #, PHP, JavaScript ES6 lub jakimkolwiek innym języku obiektowym? Szukasz nowych wyzwań i chciałbyś sprawdzić się w technologii podbijającej rynek rozwiązań biznesowych, która pozwoli Ci szybko i przyjemnie programować?

  Odwiedź naszą stronę programu przekwalifikowania i dowiedz się, jak wejść do świata Salesforce i zrobić duży krok naprzód w swojej karierze!

  Przekwalifikuj się na Salesforce
 • Siódma edycja Akademii Salesforce

  (Nabór zakończony)

  W maju 2021 roku wystartuje 7. edycja, podczas której uruchomione zostaną ścieżki konsultanta Salesforce, analityka biznesowego oraz scrum mastera. 2-miesięczny płatny staż, łączący naukę teorii z pracą na zadaniach przypominających realne projekty, pozwala na przygotowanie do zawodu z jednej z wielu ścieżek rozwoju. Obecnie nabór został zakończony.

  Dowiedz się więcej
 • Akademia Marketing Cloud

  (Nabór zakończony)

  W maju 2021 wystartuje specjalna edycja Akademii, podczas której uczestnicy zdobędą umiejętności konsultanta Marketing Cloud. Jest to ścieżka przeznaczona dla osób z doświadczeniem w pracy związanej z marketingiem online, znających procesy marketingowe e-commerce lub B2B. MC jest częścią najbardziej popularnej i najlepiej ocenianej chmury CRM i Marketing Automation (według Gartnera) – Salesforce.

  Dowiedz się więcej
Uczestnicy o Akademii
 • Od początku podobała mi się atmosfera w zespole i relacje między pracownikami. O tym, że zostałem, zdecydowały także realizowane przez firmę projekty, to, że będę mógł pracować dla dużych, globalnych firm.

  Grzegorz Dybała
  Młodszy analityk biznesowo-systemowy
 • Atmosfera Akademii jest przyjazna, sprzyja rozwojowi. Nie ma rywalizacji – wszyscy się wspierają, pomagają sobie. Choć są dwa zespoły, mamy poczucie, że gramy do jednej bramki.

  Marta Grot
  Tester w Craftware
Chcesz dołączyć do naszych Akademii?

Wyślij do nas swoje CV!

Zainteresowania

{{ errors.first('interests') }}