Akademia_Salesforce
Dołącz do ekscytującego świata Salesforce!

Szukasz pierwszej pracy w IT? Chcesz rozwinąć praktyczną umiejętność tworzenia oprogramowania, zgodnie z najwyższymi standardami? Salesforce to obecnie jeden z najpopularniejszych i najszybciej rozwijających się globalnych dostawców rozwiązań IT dla biznesu. Od 20 lat oferuje aplikacje chmurowe w obszarze sprzedaży, obsługi klienta, marketingu, społeczności i analizy.

Popularność Salesforce spowodowała, że zapoczątkowaliśmy Akademię Craftware – inicjatywę, dzięki której w ramach płatnego, kilkumiesięcznego stażu edukujemy specjalistów w różnych specjalizacjach – od developerów, poprzez testerów, analityków czy konsultantów. Do tej pory odbyło się już 9 edycji.

Jej program został stworzony w oparciu o przykłady z życia, dzięki czemu jest praktyczny i przygotowuje do pracy w projektach komercyjnych. Uczestnicy Akademii mają swoich mentorów, którzy regularnie oceniają i dają konstruktywne informacje zwrotne. Co więcej, uczestnikom Akademii oferujemy możliwość nawiązania stałej współpracy po jej zakończeniu.

Dlaczego warto?
 • icon_usprawnij-wspolprace

  Szansa na rozpoczęcie kariery w IT

  Udział w Akademii to doskonały pierwszy krok do wejścia do świata technologii i rozwój kariery

 • icon_holistyczne-podejscie

  Przyszłościowa technologia

  Salesforce to zyskujące coraz większą popularność rozwiązanie, który stworzy ponad 6 mln nowych miejsc pracy do 2024 roku

 • icon_doswiadczeni eksperci

  Nauka pod okiem mentorów

  W Akademii będziesz się uczył pod okiem doświadczonych ekspertów, zawsze gotowych do pomocy

 • icon_cenny-czas-twoich-pracownikow-1

  Niekorporacyjna atmosfera

  W Craftware na pierwszym miejscu stawiamy ludzi i dbamy o to, by każdy czuł się u nas swobodnie

Poznaj uczestników poprzedniej edycji
Nasze Akademie
1/2
 • Jubileuszowa edycja Akademii czeka na Ciebie!

  W czerwcu w łódzkim biurze Craftware wystartuje 10. edycja Akademii Craftware. Zapraszamy do aplikowania na ścieżkę Developera Salesforce, Konsultanta Salesforce, Testera Manualnego lub Scrum Mastera. 

  Rekrutacja do 10. edycji Akademii będzie prowadzona od kwietnia do początku czerwca 2022.

  Dowiedz się więcej
 • Program przekwalifikowań

  Czy programujesz w Javie, C #, PHP, JavaScript ES6 lub jakimkolwiek innym języku obiektowym? Szukasz nowych wyzwań i chciałbyś sprawdzić się w technologii podbijającej rynek rozwiązań biznesowych, która pozwoli Ci szybko i przyjemnie programować?

  Odwiedź naszą stronę programu przekwalifikowania i dowiedz się, jak wejść do świata Salesforce i zrobić duży krok naprzód w swojej karierze!

  Przekwalifikuj się na Salesforce
Uczestnicy o Akademii
 • Od początku podobała mi się atmosfera w zespole i relacje między pracownikami. O tym, że zostałem, zdecydowały także realizowane przez firmę projekty, to, że będę mógł pracować dla dużych, globalnych firm.

  Grzegorz Dybała
  Młodszy analityk biznesowo-systemowy
 • Atmosfera Akademii jest przyjazna, sprzyja rozwojowi. Nie ma rywalizacji – wszyscy się wspierają, pomagają sobie. Choć są dwa zespoły, mamy poczucie, że gramy do jednej bramki.

  Marta Grot
  Tester w Craftware