Craftware Home | Craftware

Co robimy?

Oprogramowanie, które rozwija Twój biznes.

Usługi programistyczne

Profesjonaliści profesjonalistom. Oprogramowanie i wdrożenia.

Kim jesteśmy?

Konsultingowy softwarehouse

1/3

O nas

Jesteśmy kreatorami technologii, tworzymy oprogramowanie pomagające Twojemu biznesowi. I robimy to dobrze, bo wiemy czego potrzebujesz. Got it. Dzięki oprogramowaniu Twoja firma może działać sprawniej i to na wielu polach. Technologia, jak na przykład platforma Salesforce, pomaga skuteczniej sprzedawać, tworzyć efektywniejsze kampanie marketingowe, lepiej obsługiwać klienta. A my wiemy, jak pomóc Ci to osiągnąć.
Poznaj nas
+20
aktywnych klientów
320
projektów w 2 lata
9.8/10
satysfakcja klientów
+110
certyfikatów Salesforce
+220
ekspertów
Slide

Dlaczego Salesforce?

01
02
03
04
05

Nowatorski

Forbes uznał Salesforce Innowatorem Dekady

Dowiedz się więcej

Łatwy i szybki

Salesforce to platforma umożliwiająca szybkie dostosowanie do indywidualnych potrzeb i łatwe wdrożenie w organizacji.

Dowiedz się więcej

Skuteczny

Firmy, które wdrożyły Salesforce odnotowały wzrost sprzedaży średnio o 25%, a ROI o 75%.

Dowiedz się więcej

Tani

Salesforce jest tani w utrzymaniu. Aktualizuje się sam, w dodatku bezpłatnie, gdyż wszystko znajduje się w chmurze (na zewnętrznych serwerach).

Dowiedz się więcej

Kompleksowy

System Saleseforce już dziś został uzupełniony o ponad 3500 aplikacji napisanych pod konkretne potrzeby. Ponad połowa z nich jest bezpłatna.

Dowiedz się więcej

oferta

Dla działu IT

Rozwiązania IT są jedną z kluczowych inwestycji w firmie. Nieskromnie możemy stwierdzić, że wiemy jak sprawić, by ten wydatek był opłacalny.

Dowiedz się więcej

oferta

Salesforce dla biznesu

Jako że umiemy zrozumieć Twoje biznesowe wyzwania, jest nam łatwiej opracować lub znaleźć i wdrożyć właściwe dla Ciebie rozwiązania.

Dowiedz się więcej

oferta

Aplikacje Salesforce

Masz pomysł na aplikację na AppExchange i potrzebujesz wsparcia programistycznego? Dobrze trafiłeś.

Dowiedz się więcej

Klienci o nas

Są świetnymi profesjonalistami, którzy doskonale znają technologię Salesforce i możliwości produktu. Zespół Craftware jest otwarty, elastyczny i zorientowany na osiągnięcie celów biznesowych – wysoko cenimy sobie te ich cechy.

Anna Kujawa

CRM Department Manager, Allegro

We wszystkich tych obszarach mogliśmy podziwiać efekty ich pracy, podejście, kompetencje i niezawodność. Ich najsilniejszą stroną jako konsultantów było przykładanie dużej wagi do szczegółów, wysoka jakość dostarczanych rozwiązań oraz fantastyczna umiejętność skutecznej współpracy w zespole, wspólnie z przedstawicielami firmy.

Wojciech Głowacki

Technical Project Manager, Roche

Spółka Craftware od początku wspierała naszą firmę przy dokonaniu właściwego wyboru modelu licencji, co sprawiło, że wybrane oprogramowanie jest szyte na miarę i spełnia nasze wymogi. Życzliwi profesjonaliści w jasny sposób i chętnie udzielają wartościowych porad, dotyczących pracy z programem. Zaangażowanie pracowników Craftware oraz nienaganny kontakt z klientem wpływają pozytywnie na pozycję marki na rynku.

Aleksandra Wilk

Dyrektor ds. Kluczowych Klientów, PGF Urtica Sp. z o.o.

Zespół Craftware jest więcej niż profesjonalny. Dzięki ich otwartemu podejściu byliśmy w stanie znacząco skrócić czas implementacji i zastosować więcej niestandardowych rozwiązań niż początkowo myśleliśmy. Dobra robota!

Marcin Zawierucha

CRM Development Manager, Aegon

Zobacz case study

Osoby z Craftware prowadzące projekt sprawdziły się jako rzetelni i niezawodni eksperci Salesforce. Szczerze polecam współpracę z Craftware.

Adam Wielebski

Dyrektor Sprzedaży, eRecruitment Solutions Sp. z o.o.

Decydując się na wdrożenie Salesforce w naszej firmie nie mieliśmy sprecyzowanych oczekiwań. Potrzebowaliśmy partnera, który powie nam jakie są jego możliwości oraz pomoże nam je w pełni wykorzystać. Firma Craftware bazując na swoim doświadczeniu przeprowadziła nas przez ten proces szybko i bezboleśnie. Dzięki temu mogliśmy się w pełni skupić na swoim biznesie i zwiększać sprzedaż.

Przemysław Auguścik

Członek Zarządu, Flotman

Zobacz case study

Firma Craftware wykazała się elastycznością i nie narzucała nam własnych, sztywnych ram wdrożeniowych dzięki czemu udało nam się bezkolizyjnie uruchomić system Salesforce w najgorętszym dla nas okresie sprzedażowym. Na szczególną uwagę zasługuje bardzo dobra komunikacja oraz bardzo szybkie reakcje programistów i konsultantów. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że uzyskaliśmy rozwiązanie dostosowane do naszych potrzeb – skrojone na miarę.

Piotr Skorek

Prezes Zarządu

Kariera

Jesteśmy

Jeśli Ty również - nie czekaj!
Aplikuj teraz

Najnowsze
wiadomości
z Craftware

Rekrutujemy do Działu Sprzedaży!

Zobacz

Czy CRM dla małej firmy ma sens?

Zobacz

8 powodów, dla których warto wdrożyć CRM w firmie

Zobacz

Jak wykorzystać CRM w sprzedaży

Zobacz

6 przydatnych funkcji Salesforce, które zaoszczędzą Twój czas

Zobacz

Jaki CRM wybrać dla małej firmy?

Zobacz

Jak zarządzać zadaniami dzięki systemowi CRM

Zobacz
Używamy plików cookies!

W celu podniesienia jakości usług, strona www.craftware.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej wyrażasz na to zgodę. Administratorem danych osobowych jest Craftware sp. z o.o. Dowiedz się więcej

Rozumiem
Rozumiem